Інгулець поступився Шахтарю у 11 турі УПЛ

У 11-му турі УПЛ Інгулець у Львові зазнав поразки від донецького Шахтаря.

Матч завершився з рахунком 3:о на користь гірників. У першому таймі з передачі Джурашека відзначився Криськів. На 68-ій хвилині Криськів заробив пенальті, яке реалізував Сікан. Наприкінці матчу Криськів асистував Сікану.

У наступному турі, 8 листопада, Інгулець вдома зіграє з луганською Зорею. Початок матчу о 13:00.

Шахтар (Донецьк) – Інгулець (Кіровоградська область) – 3:0 (1:0) (Криськів, 18; Сікан, 69 (пен), 90+3)

Шахтар: Анатолій Трубін, Сергій Кривцов, Богдан Михайліченко (Дмитро Топалов 73), Дмитро Криськів, Невен Джурасек (Артем Бондаренко 57), Микола Матвієнко, Лассіна Траоре (Данило Сікан 57), Георгій Судаков (Михайло Мудрик 73), Олег Очеретько, Єгор Назарина, Валерій Бондар (Едуард Козік 82)

Інгулець: Данило Кучер, Євген Запорожець, Владислав Клименко (Данило Кравчук 72), Олександр Кучеренко (Максим Марусич 46), Сергій Ченбай (Володимир Одарюк 46), Владислав Р.Сидоренко, Віталій Павлов, Дмитро Нагієв, Тарас Саків (Олександр Козак 46), Максим Ковальов, Андрій Кухарук (Андрій Коробенко, 72)
Попередження: Валерій Бондар 27 – Сергій Ченбай 31, Тарас Саків 39