Благодійний фестиваль футболу Суботцівської громади: день результативних матчів

З метою пропагування подвигу і поваги до Збройних Сил України, героїзму і мужності українських воїнів, нагадування про їх неоціненний внесок у стримані російської агресії та фінансової підтримки ЗСУ відбувається Фестиваль футболу Суботцівської громади (Кропивницький район Кіровоградська область).

13 серпня на турнірі відбулися шість матчів, які подарували результативну гру (загалом було забито 66 голів – у середньому 11 за матч). У трьох з них було забито більше 13 голів. І ці матчі не мали чималої інтриги, в яких команда-переможець значно переважала свого суперника. Гра Богданівка – Суботці-2 тримала інтригу до 25-ої хвилини, коли богданівці забили третій гол і було зрозуміло хто виграє.

А от два матчі було досить напруженими. Так, володимирівці результативно провівши стартові хвилини з Трепівкою (забили два голи), до перерви дозволили супернику відновити рівновагу у рахунку. У другому таймі гол Семчука приніс перемогу Володимирівці. В іншому матчі дня Суботці зіграли внічию з Мошорине. У першому таймі Дубівка вивів вперед Мошорине. Після перерви Роман Дар’єв оформив дубль і вже Суботці вели у рахунку. За сім хвилин шальки терезів знову схилилися на користь гравців з села Мошорине – відзначилися Дубівка та Скорбич. А наприкінці матчу гол Прозоровського врятував Суботці від поразки.

У цей день результативну гру продемонстрували Роман Дар’єв (Суботці), Андрій Кравченко (Трепівка) та Олександр Шевцов (Богданівка), які відповідно забили 10, 8 та 7 голів. Вони ж входять до трійки найкращих бомбардирів турніру – у Дар’єва 40 забитих голів, Шевцова – 27, Кравченка – 24.

Відзначимо, що кожного ігрового дня турніру є скринька і кожен з присутніх зможе фінансово доєднатися до допомоги ЗСУ. Призовий фонд турніру становить 10 тисяч гривень, який піде на допомогу ЗСУ.

Організовано турнір Олегом Колюкою та директором Суботцівської КДЮСШ Віталієм Халімончиковим за підтримки ТОВ “Агрофірма “Хлібодар” (генеральний директор Згривець Р.Ф.) і Суботцівської сільської ради (голова Борідченко А.В.) під егідою Кропивницької районної асоціації футболу.

Результати матчів за 13 серпня:
Богданівка – Суботці-2 – 5:1 (1:0) (Жураківський, 14; Жадан, 21; Шевцов, 25, 28; Костін, 30 – Якущенко, 29)
Жовта: Жураківський, 9.
КДЮСШ – Суботці – 3:14 (0:7) (Старостін, 18, 22; Ворона, 29 – Дар’єв Р., 2, 6, 10. 19, 24, 25, 28, 30; Коломієць, 4; Шинкар, 8; Халімончиков, 14; Колюка, 15, 25, 29)
Жовта: Прозоровський, 11.
Володимирівка – Трепівка – 3:2 (2:2) (Новіков О., 2, 4; Семчук, 26 – Літвінчук, 10; Матюк, 15)
Жовта: Матюк, 9.
Богданівка – КДЮСШ – 11:3 (7:0) (Шевцов, 2, 8, 8, 9, 12; Костін, 3; Жадан, 6, 19; Олійник, 27; Ворона, 30 (авт); Жураківський, 30 – Кривозерський, 16; Дар’єв Б., 25; Тупичко Т., 26)
Суботці – Мошорине – 3:3 (0:2) (Дар’єв Р., 17, 18; Прозоровський, 30 – Дубівка, 11, 20; Скорбич, 15)
Трепівка – Суботці-2 – 13:5 (5:2) (Кравченко, 5, 8, 10, 11, 19, 22, 28, 29; Літвінчук, 14, 30; Матюк, 20; Грушевський, 21; Самсоненко, 27 – Якущенко, 5, 25; Матюшенко, 15, 23, 24)