Благодійний фестиваль футболу Суботцівської громади: день несподіваних результатів (+фото)

З метою пропагування подвигу і поваги до Збройних Сил України, героїзму і мужності українських воїнів, нагадування про їх неоціненний внесок у стримані російської агресії та фінансової підтримки ЗСУ відбувається Фестиваль футболу Суботцівської громади (Кропивницький район Кіровоградська область).

6 серпня на турнірі відбулися шість матчів. Перші два матчі дня здивували своїми результатами. Так, юні футболісти КДЮСШ, програючи Трепівці з рахунком 1:2, наприкінці зустрічі змогли вирвати перемогу, за короткий інтервал часу забивши три голи. У наступній грі було схожа ситуація – Богданівка вела у рахунку 2:1, але провалила останні хвилини зустрічі. А от гравці Володимирівки навпаки змогли проявити характер і вирвати три очки.

Гравці з Мошориного святкували перемогу 3:0 над командою Суботці-2, забивши всі голи після перерви. Богданівці завдяки дублю Жадана реабілітувалися за поразку у попередньому матчі у протистоянні з Трепівкою. Мошорине здобуло дуже переконливу перемогу над КДЮСШ (9:2), в юних гравців якої не вистачило сил на два матчі дня. В останньому матчі дня Володимирівка – Суботці було непоступливе протистояння, яке завершилося внічию 3:3. Володимирівці, відкривши рахунок, до перерви пропустили аж три голи, один з них відігравши. А у другому таймі їм вдалося зрівняти рахунок, та відібрати очки у лідера.

Варто відзначити, що сьогодні було чимало цікавих епізодів та непоступливої боротьби. Також загалом було показано аж 5 червоних карток. Після зіграних матчів у заліку бомбардирів лідерство впевнено втримує Роман Дар’єв (Суботці), який має на своєму рахунку аж 30 забитих голів. Олександр Шевцов (Богданівка) та Владислав Дубівка (Мошорине) забили по 20 голів, Дмитро Коцар (Володимирівка) – 19.

Відзначимо, що кожного ігрового дня турніру є скринька і кожен з присутніх зможе фінансово доєднатися до допомоги ЗСУ. Призовий фонд турніру становить 10 тисяч гривень, який піде на допомогу ЗСУ.

Організовано турнір Олегом Колюкою та директором Суботцівської КДЮСШ Віталієм Халімончиковим за підтримки ТОВ “Агрофірма “Хлібодар” (генеральний директор Згривець Р.Ф.) і Суботцівської сільської ради (голова Борідченко А.В.) під егідою Кропивницької районної асоціації футболу.

Результати матчів за 6 серпня:
КДЮСШ – Трепівка – 4:2 (1:1) (Старостін, 9, 27, 30; Кривозерський, 29 – Грушевський, 10; Самсоненко, 23)
Жовті: Кривозерський, 14; Бейбутян, 15.
Богданівка – Володимирівка – 2:4 (1:1) (Жадан, 2; Шевцов, 19 – Новіков О., 13; Рохманчук, 28; Петрушенко, 29; Коцар, 30)
Жовта: Семчук, 24.
Червоні: Бандурка, 15; Жураківський, 30 – Новіков В., 6.
Мошорине – Суботці-2 – 3:0 (0:0) (Пересунько, 17; Харченко, 25; Крицький, 28)
Жовті: Савенко, 21 – Вака, 7.
Богданівка – Трепівка – 3:1 (2:1) (Жадан, 9, 26; Костін, 11 – Самсоненко, 3)
Жовті: Бейбутян, 6; Самсоненко, 12.
Мошорине – КДЮСШ – 9:2 (5:2) (Пересунько, 2, 16, 28; Дубівка, 3; Крицький, 3; Ігранов, 11, 20; Вака, 13, 30 – Кривозерський, 7, 14)
Жовта: Качаловський, 15.
Червона: Ігранов, 17.
Володимирівка – Суботці – 3:3 (2:3) (Семчук, 6, 15; Коцар, 18 – Зайцев, 10, 13; Федькін, 12)
Жовті: Прозоровський, 6; Зайцев, 15; Колюка, 15 – Коцар, 7; Бондаренко, 11.
Червона: Федькін, 15.