Благодійний фестиваль з міні-футболу Знам’янщини: Локомотив програв Ниві

30 липня (субота) відбулися матчі 7-го туру благодійного Фестивалю з міні-футболу Знам’янщини, участь в якому бере 5 команд.

Матчі 7-го туру, якими стартувало друге коло змагань, відбулися у Дмитрівці. У першому матчі дня Локомотив поступився Ниві – 4:8. У дмитрівському дербі перемогла перша команда – 7:3.

Після 7-ох зіграних турів Будівельник, Локомотив і Нива набрали по 12 очок, Дмитрівка-1 – 6, Дмитрівка-2 – 0. У заліку бомбардирів лідирує гравець Локомотиву Дмитро Тюпа, який забив 11 голів. Данііл Білан (Локомотив) забив 10 голів, Артем Пивовар (Дмитрівка-2) – 9. Наступний тур відбудеться 6 серпня у Знам’янці.

Турнір проводиться з метою пропагування подвигу і поваги до Збройних Сил України, героїзму і мужності українських воїнів, нагадування про їх неоціненний внесок у стримані російської агресії та фінансової підтримки ЗСУ. Змагання відбуваються за сприяння ГО Федерація футболу міста Знам’янка (керівник Олександр Замуренко) та ГО Знам’янська районна федерація футболу (Анатолій Головатенко).

Результати матчів 7-го туру:
Локомотив (Знам’янка) – Нива (Цибулеве) – 4:8
Дмитрівка-1 – Дмитрівка-2 – 7:3