У Великоандрусівській ТГ відбулися спортивні змагання з нагоди Дня державності України

23 липня у селі Григорівка відбулися спортивні змагання з нагоди Дня державності України.

Цей захід був проведений за ініціативи відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму (начальник – Скопич С.А.) Великоандрусівської ТГ. Програма змагань складалася з таких видів спорту: міні-футбол (командні), шашки, шахи, теніс (усі – особисті). У футбольному турнірі участь взяло 5 команд. Після поєдинків у групах у першому півфіналі команда с.Велика Андрусівка у впертій боротьбі перемогла команду «Григорівка-2» з рахунком 5:4. А у другому півфіналі команда «Григорівка-1» впевнено перемогла команду с.Микільськ. У матчі за 3 місце команда «Григорівка-2» перемогла команду с.Микільськ. У фіналі команда «Григорівка-1» впевнено перемогла команду с.Велика Андрусівка і посіла перше місце. 2 місце зайняла команда с.Велика Андрусівка. Склад команди: Громов Максим, Доненко Максим, Солоній Данило, Макєєв Олександр, Зубенко Віталій, Нагірнюк Олександр (найкращий гравець команди), Горобець Микола (капітан).

У турнірі з шашок І місце посіла Зубенко Юлія (с.В.Андрусівка), незважаючи на те, що всі її суперники були чоловіки, ІІ місце посів Немазаний Сергій (с.Глинськ), ІІІ місце зайняв Чулак Руслан (с.Григорівка).

У шаховому турнірі місця розподілилися так: І місце – Доненко Андрій (с.Григорівка), ІІ місце – Зубенко Віталій (с.В.Андрусівка), ІІІ місце – Ткаченко Руслан (с. Григорівка).

У турнірі з настільного тенісу: І місце – Немазаний Сергій, ІІ місце – Зубенко Віталій, ІІІ місце – Іщенко Віталій (с.Подорожне).

Дуже важливо проводити такі заходи цей складний для нашої країни час. Вони піднімають дух і згуртовують людей. Перемога буде за нами! Слава ЗСУ! Слава Україні!


Віталій Зубенко