Благодійний фестиваль з міні-футболу Знам’янщини: розпочалося друге коло змагань

23 липня (субота) відбулися матчі 6-го туру благодійного Фестивалю з міні-футболу Знам’янщини, участь в якому бере 5 команд.

Матчі 6-го туру, якими стартувало друге коло змагань, відбулися у Знам’янці. У першому матчі лідер змагань Будівельник поступився Ниві. В іншому матчі Локомотив впевнено переграв Дмитрівку-2.

Після 6-ох зіграних турів Будівельник і Локомотив набрали по 12 очок, Нива – 9, Дмитрівка-1 – 3, Дмитрівка-2 – 0. У заліку бомбардирів лідирує гравець Локомотиву Дмитро Тюпа, який забив 10 голів. Максим Корчинський, Ігор Олійник, Максим Коваленко (всі з Будівельника) та Артем Пивовар (Дмитрівка-2) забили по 8 голів. Наступний тур відбудеться 30 липня.

Турнір проводиться з метою пропагування подвигу і поваги до Збройних Сил України, героїзму і мужності українських воїнів, нагадування про їх неоціненний внесок у стримані російської агресії та фінансової підтримки ЗСУ. Змагання відбуваються за сприяння ГО Федерація футболу міста Знам’янка (керівник Олександр Замуренко) та ГО Знам’янська районна федерація футболу (Анатолій Головатенко).

Результати матчів 6-го туру:
Будівельник (Знам’янка) – Нива (Цибулеве) – 6:2
Локомотив (Знам’янка) – Дмитрівка-2 – 11:6