Веслувальники з Кіровоградщини здобули чотири медалі на чемпіонаті України

Кіровоградські спортсмени вибороли чотири нагороди на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное з марафону.

Це перший чемпіонат України з веслування на байдарках і каное у 2022 році. Він проходив з 28 червня по 1 липня в м. Вінниця. Про це повідомив виконувач обов’язків начальника управління молоді та спорту Кіровоградської ОВА Андрій Щетина.

Кіровоградську область представляли спортсмени ОШВСМ Валерій Рябов та Наталія Озерянська (тренери-викладачі Рябов Валерій Іванович та Котова Галина Леонтіївна).

Своїми виступами вони поповнили медальну скарбничку області чотирма нагородами: Наталія Озерянська в каное-одиночці на дистанції 15,4 км серед жінок зайняла 3 місце, а Валерій Рябов піднімався на найвищу сходинку тричі, в категорії чоловіків в байдарці – одиночці 3,4 км -15.26,08, байдарці-одиночці 29,8 км – 2.23.53,00 та в байдарці-двійці 29,8 км – 2.15.25,00.

Виступаючи на марафонських дистанціях (з 2015 року) Валерій став чотирнадцятиразовим чемпіоном України. А головні старти у Валерія Рябова попереду, це 07-17 липня Всесвітні ігри у м. Бірмінгемі (США) та наприкінці місяця чемпіонат Європи в Данії.

Кіровоградська ОДА/ОВА