Ексгравці команд з Кіровоградщини залишили Кривбас

«Кривбас» оголосив про припинення співпраці з 18 футболістами команди.

Клуб подякував за виступи Володимиру Заїменку, Денису Балану (ексгравець Інгульця), Глібу Бухалу, Данилу Полонському, Денису Васіну, Андрію Мостовому (ексгравець кропивницької Зірки), Роману Льопці (вихованець кропивницького футболу та ексгравець Зірки і Інгульця), Олександру П’ятову, Назару Маліновському (ексгравець Зірки), Олексію Збуню (ексгравець Зірки), Олександру Горвату (ексгравець Інгульця), Дмитру Чернявському, Євгену Павлюку, Артему Гордієнку, Ігорю Яровому, Крістіану Ілічу, Вагнеру Гонсалвезу та Івану Семеніхіну.

Найбільше матчів у минулому сезоні за «Кривбас» провели півзахисник Пятов (17 матчів), захисник Балан (14) та хавбек Мостовий (10).

Ексзахисник «Олександрії» Бухал приєднався до команди взимку. Павлюк перебував в оренді з «Ворскли».

«Відразу 18 футболістів залишають клуб і на це є різні причини. Як спортивні, так і відлуння тієї ситуації, у якій наразі опинилася вся наша країна. Новий рівень турніру, новий тренер, нові цілі, конкуренція, страх і хвилювання, сімейний фактор, здоров’я та багато іншого. У кожного з гравців своя індивідуальна історія, своє життя та особисті контракти», – прокоментувала прес-служба «Кривбасу».