Календар Першої ліги благодійного «ФЕСТИВАЛЮ З ФУТБОЛУ 2022»

Публікуємо календар матчів Першої ліги благодійного «ФЕСТИВАЛЮ З ФУТБОЛУ 2022» за участі команд Кропивницького району.

«Перша ліга»
Склад команд:
1. ФК «Іскра» (Северинка)
2. ФК «Аджамка»
3. ФК «Козак» (Могутнє)
4. «Зірка» (Кропивницький)
5. «Тясмин» (Олександрівка)
6. «Соколівська ТГ» (Соколівське)
7. «Кристал» (Володимирівка)
8. ФК «Клинці»

19 червня,(Северинка) (приймає ФК «Іскра»). Матчі першого туру вже відбулися:
ФК Іскра- ФК Клинці – 1:1
ФК Аджамка – ФК Кристал – 0:2
ФК Козак – ФК Соколівська ТГ – 3:0
ФК Зірка – ФК Тясмин – 0:6

26 червня,(Соколівське) (приймає «Соколівська ТГ»)
5. 09:30 «Соколівська ТГ» – «Зірка» Соколівське
6. 11:30 ФК «Клинці» – «Тясмин» Соколівське
7. 13:30 «Кристал» – ФК «Козак» Соколівське
8. 15:30 ФК «Іскра» – ФК «Аджамка» Соколівське

03 липня,(Аджамка) (приймає ФК «Аджамка»)
9. 09:30 ФК «Аджамка» – ФК «Клинці» Аджамка
10. 11:30 ФК «Козак» – ФК «Іскра» Аджамка
11. 13:30 «Зірка» – «Кристал» Аджамка
12. 15:30 «Тясмин» – «Соколівська ТГ» Аджамка

10 липня,(Могутнє) (приймає ФК «Козак»)
13. 09:30 ФК «Аджамка» – ФК «Козак» Могутнє
14. 11:30 ФК «Клинці» – «Соколівська ТГ» Могутнє
15. 13:30 ФК «Іскра» – «Зірка» Могутнє
16. 15:30 «Кристал» – «Тясмин» Могутнє

17 липня,(Володимирівка) (приймає «Кристал»)
17. 09:30 «Соколівська ТГ» – «Кристал» Володимирівка
18. 11:30 ФК «Козак» – ФК «Клинці» Володимирівка
19. 13:30 «Зірка» – ФК «Аджамка» Володимирівка
20. 15:30 «Тясмин» – ФК «Іскра» Володимирівка

24 липня,(Клинці) (приймає ФК «Клинці»)
21. 09:30 ФК «Клінці» – «Кристал» Клинці
22. 11:30 ФК «Іскра» – «Соколівська ТГ» Клинці
23. 13:30 ФК «Аджамка» – «Тясмин» Клинці
24. 15:30 ФК «Козак» – «Зірка» Клинці

31 липня,(Зірка) (приймає «Зірка»)
25. 09:30 «Зірка» – ФК «Клинці» Зірка
26. 11:30 «Тясмин» – ФК «Козак» Зірка
27. 13:30 «Соколівська ТГ» – ФК «Аджамка» Зірка
28. 15:30 «Кристал» – ФК «Іскра» Зірка

07 серпня,(Олександрівка) (приймає «Тясмин»)
29. 09:30 «Тясмин» – ФК «Клинці» Олександрівка
30. 11:30 «Зірка» – «Соколівська ТГ» Олександрівка
31. 13:30 ФК «Козак» – «Кристал» Олександрівка
32. 15:30 ФК «Аджамка» – ФК «Іскра»