Легкоатлет з Кропивницького здобув бронзову медаль на турнірі в Іспанії

Кропивницький легкоатлет Олег Дорощук, майстер спорту міжнародного класу завоював третє місце на змаганнях континентального туру в Іспанії.

Дякую тренеру спортсмена Геннадію Здитовецьку за фактично цілодобову працю. Олег Дорощук здобув бронзу у змаганнях в стрибках у висоту з результатом 2,23 метри.

«Змагання пройшли в Мадриді. У них взяли участь спортсмени з України, а також Іспанії, Австралії, Італії та Литви. На жаль, мені не вдалося технічно здолати суперника», – прокоментував результат змагань Олег Дорощук.

Перше місце у змаганнях здобув легкоатлет з Австралії Брендон Старк, на другому місці – італієць Марко Фаззінотті. Ще однією призеркою турніру стала українка Наталія Стребкова, яка посіла перше місце у бігу на 3000 метрів з перешкодами.