Борідченко: Я хотів би, щоб цей турнір допоміг зібрати якомога більше коштів, щоб наблизити нашу перемогу

19 червня з метою пропагування подвигу і поваги до Збройних Сил України, героїзму і мужності українських воїнів, нагадування про їх неоціненний внесок у стримані російської агресії та фінансової підтримки ЗСУ стартував Фестиваль футболу Суботцівської громади.

На відкритті змагань голова Суботцівської громади Андрій Борідченко зазначив наступне: «Сьогодні ми зібралися на турнір для підтримки наших Збройних Сил України. Сьогодні 116 день відколи у наші домівки прийшла війна, яка вбила близько 400 дітей. Вже поховали наших земляків. Нещодавно поховали Сергія Ворону. Я хочу, щоб присутні хвилиною мовчання вшанували їх пам’ять. Я хотів би, щоб цей турнір допоміг зібрати якомога більше коштів, щоб наблизити нашу перемогу. Все буде Україна».

На турнірі беруть участь команди з сіл Суботці, Мошорине, Володимирівка, Богданівка, а також вихованці КДЮСШ Суботцівської сільської ради. Змагання відбуваються у форматі чотирьох кіл (20 турів) у червні-серпні. Щосуботи буде відбуватися по два тури.

Відзначимо, що кожного ігрового дня турніру буде скринька і кожен з присутніх зможе фінансово доєднатися до допомоги ЗСУ.

Сайт ФК Хлібодар