Відбудеться Фестиваль футболу Суботцівської СТГ на підтримку ЗСУ (календар змагань)

19 червня з метою пропагування подвигу і поваги до Збройних Сил України, героїзму і мужності українських воїнів, нагадування про їх неоціненний внесок у стримані російської агресії та фінансової підтримки ЗСУ стартує Фестиваль футболу Суботцівської громади.

Призовий фонд турніру становить 10 тисяч гривень, який піде на допомогу ЗСУ. Також кожного ігрового дня турніру буде скринька і кожен з присутніх зможе фінансово доєднатися до допомоги ЗСУ. Відкриття змагань відбудеться 19 червня (неділя) о 15:30.

Змагання будуть проводитися з міні-футболу (5х5) на штучному майданчику у Суботцях серед команд населених пунктів Суботцівської СТГ. На турнірі зіграють команди Суботці, КДЮСШ, Мошорине, Трепівка, Володимирівка та Богданівка.

Змагання відбудуться у форматі чотирьох кіл (20 турів) у червні-серпні. Щотижня буде відбуватися по два тури. На офіційному сайті ФК Хлібодар маєте змогу слідкувати за змаганнями (результати, турнірна таблиця).

Календар змагань:

Перше коло

19 червня 1 тур

16:30. Богданівка – Трепівка

17:10. Суботці – Володимирівка

17:50. КДЮСШ – Мошорине

2 тур

18:30. Богданівка – Володимирівка

19:10. Трепівка – Мошорине

19:50. Суботці – КДЮСШ

25 червня 3 тур

17:00. Богданівка – Мошорине

17:40. Володимирівка – КДЮСШ

18:20. Трепівка – Суботці

4 тур

19:00. Богданівка – КДЮСШ

19:40. Мошорине – Суботці

20:20. Володимирівка – Трепівка

2 липня 5 тур

17:00. Богданівка – Суботці

17:40. КДЮСШ – Трепівка

18:20. Мошорине – Володимирівка

Друге коло

6 тур

19:00. Трепівка – Богданівка

19:40. Володимирівка – Суботці

20:20. Мошорине – КДЮСШ

9 липня 7 тур

17:00. Володимирівка – Богданівка

17:40. Мошорине – Трепівка

18:20. КДЮСШ – Суботці

8 тур

19:00. Мошорине – Богданівка

19:40. КДЮСШ – Володимирівка

20:20. Суботці – Трепівка

16 липня 9 тур

17:00. КДЮСШ – Богданівка

17:40. Суботці – Мошорине

18:20. Трепівка – Володимирівка

10 тур

19:00. Суботці – Богданівка

19:40. Трепівка – КДЮСШ

20:20. Володимирівка – Мошорине

Третє коло

23 липня 11 тур

16:00. Богданівка – Трепівка

16:40. Суботці – Володимирівка

17:20. КДЮСШ – Мошорине

12 тур

18:00. Богданівка – Володимирівка

18:40. Трепівка – Мошорине

19:20. Суботці – КДЮСШ

30 липня 13 тур

16:00. Богданівка – Мошорине

16:40. Володимирівка – КДЮСШ

17:20. Трепівка – Суботці

14 тур

18:00. Богданівка – КДЮСШ

18:40. Мошорине – Суботці

19:20. Володимирівка – Трепівка

6 серпня 15 тур

16:00. Богданівка – Суботці

16:40. КДЮСШ – Трепівка

17:20. Мошорине – Володимирівка

Четверте коло

16 тур

18:00. Трепівка – Богданівка

18:40. Володимирівка – Суботці

19:20. Мошорине – КДЮСШ

13 серпня 17 тур

16:00. Володимирівка – Богданівка

16:40. Мошорине – Трепівка

17:20. КДЮСШ – Суботці

18 тур

18:00. Мошорине – Богданівка

18:40. КДЮСШ – Володимирівка

19:20. Суботці – Трепівка

20 серпня 19 тур

16:00. КДЮСШ – Богданівка

16:40. Суботці – Мошорине

17:20. Трепівка – Володимирівка

20 тур

18:00. Суботці – Богданівка

18:40. Трепівка – КДЮСШ

19:20. Володимирівка – Мошорине

Офіційний сайт ФК Хлібодар