Гендиректор “Олександрії”: П’ять команд УПЛ хочуть грати за кордоном – це не по спортивному

Гендиректор “Олександрії” Іван Кузьменко в коментарі телеканалу “Футбол” поділився думкою щодо проведення командами-учасниками єврокубків матчів УПЛ за кордоном.

– Те, що ми гратимемо цей чемпіонат, є показником того, що ми живі та незламні. Ризик проведення чемпіонату в Україні великий. Можливо, я, як і більшість футбольної спільноти, до кінця їх не усвідомлюємо. Проте Україна – це нація переможців. Перемагає той, хто ризикує.

П’ять єврокубкових представників України хочуть грати свої ігри чемпіонату України за кордоном. Я вважаю, що такий варіант є не зовсім спортивним, тому що такі команди мають конкурентну перевагу у вигляді можливості запрошувати легіонерів. Мені здається, що такий формат більше розрахований на те, щоб ці п’ять команд за підсумками нового сезону знову поділили між собою єврокубкові місця.

Нам як амбітній команді, яка також хоче боротися за найвищі місця, буде складно конкурувати з суперниками, де у складі є легіонери. Потрібно проводити сезон чи повністю закордоном, чи в Україні. Чемпіонат має бути рівним для всіх, – цитує Івана Кузьменка “Футбол NEWS”.