На Кіровоградщині відбувся турнір пам’яті Пастернака

12 червня відбувся турнір присвячений вшануванні пам’яті загиблого Героя Пастернака Дмитра Івановича, який був учнем з шахів тренера МАХНА АНАТОЛІЯ шахового відділу ДЄСША ім. Іванова Миколи Павловича.

Дмитро загинув захищаючи неньку Україну від рашиських загарбників. Турнір проводився в двох вікових категоріях юнаки і дівчата до 12 років-10 учасників. З дорослих 20 учасників. Учасники які приймали участь у шаховому турнірі були не тільки з Олександрівки ни, а ще з Кам’янки, Знам’янки, Кропивницького, Києва та Дніпра. Переможці серед дівчаток: Мурашкіна Анна-1місце(2 школа). Матірна Анна-2 місце(2 школа). Гетьманець Софія-3 місце (1 школа). Переможці серед юнаків: Кашко Марк-1 місце (Дніпро). Дуденець-2 місце(2 школа). Кожемяка Влад-3 місце(3 школа)

Результати змагань серед дорослих:
Будько Андрій-1 місце (Кропивницький)
Шевченко Тарас-2 місце (Олександрівка)
Чернецов Петро – 3 місце (Знам’янка)

Також для діток в перерві був організовано солодкий стіл, за що як мама двох дітей, які приймали участь у шаховому турнірі щиро дякую.,,Було дуже смачно”-говорять діти.
Призерів нагородили медалями, грамотами, подарунками та грошовими конвертиками. Також був створений фонд із зібранням добровільних внесків, зібрані кошти будуть обов’язково передані батькам.

Підтримати батьків матеріально можна за реквізитами:4149 5001 4705 5571. ПАСТЕРНАК ТЕТЯНА УСТИМІВНА

Найкращі з кращі падають від куль. Грудьми своїми землю прикривають сумним набатом в селах і містах звучать слова,, Герої не вмирають,,. Світла память герою! Слава Україні!


Ірина Матирна