Колишній воротар Олександрії вступив до лав ЗСУ

Колишній воротар «Олександрії» та «Металіста 1925» Руслан Зарубін розпочав службу у Збройних силах України.

«Мені здається, мало хто має бажання воювати. Це швидше обов’язок. Для себе вирішив, що якщо можу чимось допомогти, то треба йти та допомагати. У будь-якому разі це було свідоме рішення, яке йшло зсередини. Я ніколи не уявляв себе військовим, але коли бачиш, як воюють зовсім молоді хлопці чи такі, як Юрій Миколайович Вернидуб, не можеш залишатися осторонь.

Я ніколи не служив. Більше того, навіть зброю ніколи в руках не тримав – не було такої тяги. У школі, звісно, ​​були уроки ДПЮ, як у всіх. Але нічим серйозним ми там не робили. Хіба що навчилися надягати протигаз і кілька разів розібрали автомат. Але нічого – на війні швидко вчишся.

11 травня я вже був у частині. За два тижні пройшли курс молодого бійця, після чого поїхали на місця дислокації. Це Нацгвардія. Ті, хто має бажання, можуть потрапити без проблем. Звичайно, якщо є якісь серйозні проблеми зі здоров’ям, то можуть не взяти, а решту можна», – сказав Зарубін.

Зазначимо, що Зарубін завершив кар’єру футболіста у 2021 році. Нагадаємо, що у 2012-2014 роках Зарубін у складі Олександрії провів 39 офіційних матчів.

FanDay