Збірна України перемогла Вірменію у Лізі націй

У матчі Ліги націй збірна України святкувала перемогу над Вірменією.

Перша половина зустрічі завершилася без забитих голів. Після перерви тиск на ворота вірменів збільшився. Найбільше ударів завдав Маліновський. І саме йому вдалося відкрити рахунок – з передачі Караваєва Руслан влучив у нижній кут воріт.

На 67-ій хвилині Забарний зрізав м’яч у власні ворота, але українців у карколомному стрибку врятував Пятов. А через 10 хвилин Караваєв подвоїв рахунок. А на 84-ій хвилині захисник збірної Вірменії помилився і Миколенко збільшив рахунок до 3:0.

Україна – Вірменія 3:0 (0:0) (Маліновський 61, Караваєв 78, Миколенко 84)
Україна: Пятов – Караваєв, Забарний, Матвієнко, Зінченко (Миколенко 78) – Сидорчук (Ігнатенко 85), Маліновський, Шапаренко (Піхальонок 70) – Циганков, Яремчук (Довбик 70), Мудрик (Зубків 78)
Вірменія: Юрченко – Монрой, Воскоян, Мкоян, Мкртчян, К. Оганесян – Байрамян (Бічахян 55), Удо, Даш’ян (Малакян 81) – Бабаян (Адамян 55), Барсегян (Аратунян 66)
Попередження: Забарний 45+2, Зінченко 66, Матвієнко 87 – Бабян 45+2, Байрамян 52, Адамян 89, Воскоян 90