Кропивничани виграли міжнародний турнір у Бразилії

Кропивницькі юні спортсмени Влад Данчул та Костя Живанов виграли престижний міжнародний турнір з джіу-джитсу у Бразилії.

Ще 15 березня наші хлопці відлетіли до Абу-Дабі на запрошення наших друзів, де тренувалися протягом місяця і також перемогли у кількох локальних турнірах. Велике спасибі нашим друзям Тетяні Атаб за розміщення та колосальну допомогу, окреме велике спасибі Pedro Fonseca за зустріч, допомогу та тренування хлопців у Абу-Дабі.

Прямо з ОАЕ наші юні спортсмени вирушили до Бразилії до Сан-Пауло разом із нашими бразильськими друзями сім’єю Fontes. У Бразилії хлопці невтомно тренувалися весь цей час, завдяки нашим друзям сім’ям Fontes та Bertolazo, які забезпечили їх усім необхідним, розмістили у себе вдома та дбали про них як про своїх дітей.

Вже у понеділок хлопці відлітають знову до ОАЕ і вже звідти через Польщу повернуться додому до Кропивницького.

Велике спасибі Тетяні Атаб та всім нашим іноземним друзям за допомогу, завдяки вам ця спортивна подорож стала можливою!

Також минулими вихідними наш топовий юніор Ігор Тененик переміг на відкритому чемпіонаті Німеччини, де він зараз тимчасово проживає.

Дякуємо ЗСУ та всім нашим захисникам зі зброєю в руках які боронять нас від російських загарбників, завдяки вам наші юні спортсмени можуть прославляти країну на міжнародних аренах. Слава Україні!

Євген Скирда