На Кіровоградщині відбувся турнір пам’яті Юрія Ониська

3 червня 2022 року на баскетбольному майданчику КУ «СК «Олімпієць» Бобринецької міської ради проведено традиційний відкритий турнір з футболу серед школярів 2010-2011 року народження, присвяченого пам’яті Ониська Юрія Юрійовича.

Отця Юрія всі пам’ятають як щедру, веселу людину, яка завжди допомагала добрим ділом та словом.
Він дуже любив футбол. Завжди допомагав, дарував подарунки юним спортсменам.
Коли у 2014 році почалася антитерористична операція на сході України, він був у числі волонтерів.

На турнір були запрошений син отця Юрія з сім’єю. Пам’ять Юрія Ониська вшанували хвилиною мовчання.

З вітальним словом до учасників та гостей змагань звернувся Бобринецький міський голова Леонід КРАВЧЕНКО, який закцентував на тому, що Юрій Онисько поєднував у своїй особі любов до Бога, любов до рідної Батьківщини та її людей, рідного міста та своєї сім’ї. Він був священнослужителем та волонтером, активним депутатом міської ради і люблячим татом, поціновувачем футболу.

Син отця Юрія, отець Свято-Миколаївської храму Микола ОНИСЬКО подякував присутнім за вшанування пам’яті батька, збереження світлої пам’яті про нього. Побажав учасникам гри спортивних досягнень, перемог та мирного неба.

Сюрпризом для гравців було повідомлення Миколи Ониська про те, що команда-переможець отримає призовий фонд у сумі 1000 грн.
Участь у даному заході прийняло 4 команди.

Не зважаючи на несприятливі погодні умови, учасники змагань проявляли не аби який командний дух та жагу до перемоги. 1 місце зайняла команда у складі 6 гравців: Зінченко Денис, Каранаєв Єгор, Наконечний Віталій, Мічкур Ілля, Репа Андрій, Шапошнік Данило.
2 місце – Аксентюк Станіслав, Загнибіда Олександр, Наконечний Данило, Сіряков Андрій, Плющевський Роман, Семенюта Андрій.
3 місце – Вієру Ярослав, Вініченко Мілан, Семенюта Олександр, Петров Кірілл, Цветік Олег.

За фінансової підтримки Бобринецької міської ради команда, яка зайняла ІІ місце отримала грошову винагороду в сумі 500 грн., за ІІІ місце – 300 грн.

Також поза увагою не залишилися учасники, які зайняли 4 місце, а саме: Загрийчук Максим, Попов Андрій, Капустинський Дмитро, Рожков Богдан, Яциленко Ярослав. Вони були нагородженні за участь грошовою винагородою у сумі 200 грн.

Окрім того, за сприянням Бобринецької міської ради та Кіровоградської обласної асоціації футболу, вихованцям секції з футболу КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради було вручено 15 м’ячів.

Дякуємо усім, хто долучився до організації та проведення даного заходу.
Бажаємо всім здоров’я і мирного неба!

Катерина Охріменко