Кропивницька Зірка впевнено переграла Кремінь

Сьогодні кропивничани провели перший серйозний спаринг після початку повномасштабної війни росії проти України. Суперником «зіркових» став першоліговий «Кремінь». Але війна дала знати про себе ще до початку матчу, адже через повітряну тривогу гра розпочалася з 45-ти хвилинним запізненням.
Перед початком гри гравці «Зірки» привітали з нещодавнім Днем народження президента клубу Максима Березкіна, який цього дня спостерігав за грою команди з трибун стадіону.

Перший тайм проходив під диктовку футболістів «Зірки». Хоча склад кропивничан і мало нагадував той, який був до війни. Адже Самір Гасанов в першому таймі дав змогу виступити переважно тим «профі», хто зараз перебуває в Кропивницькому вдома зі своїми сім’ями. «Кремінь» під керівництвом добре відомого любителям футболу області Романа Локтіонова, виступав теж складом, який навряд чи в даній ситуації можна назвати оптимальним.

Щодо самої гри, то, на щастя, сирени більше не завадили проводити матч. «Зірка» володіла чималою перевагою, хоча відверто, стовідсоткових моментів у господарів поля не було. Хоча наші земляки і старалися, а особливо варто відмітити Данила Фальковського та Олега Манастирного, які аж ніяк не випадали з колективу гравців, які мають досвід виступів у Прем’єр-лізі. Гості грамотно оборонялися і іноді господарям просто важко було пройти щільний захист футболістів з Кременчука. А розіграти до вірного, або вивести партнера на ударну позицію ніяк не виходило. Штрафні та кутові удари зиску для господарів теж не принесли. «Кремінь», в свою чергу, теж не відсиджувався в захисті, але роботи у Романа Травкіна багато не було. Так що перший тайм закінчився без забитих голів.

В другому таймі наставники змінили майже повністю свої склади. У господарів у грі залишилися тільки Бацула та Лобода, а склад вже був подібний до того, з яким «Зірка» завершувала свої змагання в чемпіонаті України серед аматорів минулого року. І вже до 53-ї хвилини перевага господарів виглядала вкрай комфортно: Лобода, Катеринка і знову Лобода довели рахунок до 3:0.

Після цього гра проходила більше на зустрічних курсах, і змогу відзначитися мали що футболісти «Зірки», що футболісти «Кременя». У гостей наприкінці матчу було щонайменше 3 чудових нагоди для того, щоб скоротити рахунок, але м’яч у підопічних Романа Локтіонова вперто не бажав залітати у ворота, які наприкінці матчу захищав зовсім юний вихованець Академії ФК «Зірка» Іван Міхно.

«Зірка» (Кропивницький) – «Кремінь» (Кременчук) – 3:0 (0:0).
3 червня 2022 року (п’ятниця). Початок о 14:45. Кропивницький. Стадіон «Зірка» імені С.Березкіна. +26 С. 80 глядачів. Товариський матч.
Арбітр: Скрипка Андрій (Кропивницький).
Асистенти арбітра: Олійник Анастасія (Кропивницький), Головченко Дмитро (Кропивницький).
«Зірка»: 1-й тайм: Травкін Роман, Бацула Андрій, Ковальов Максим, Фатєєв Дмитро, Полегенько Павло, Сурженко Максим, Лопушенко Ігор, Фальковський Даниїл, Манастирний Олег (к/к), Лобода Вадим, Чичиков Олексій. 2-ий тайм: Беліменко Арсен (Міхно Іван, 75), Сидоренко Данило, Аркуша Данило, Мачелюк Артем, Кваша Іван, Шмагайло Ілля, Ромашев Денис, Катеринка Сергій, Бацула Андрій, Мухаматгалєєв Владислав, Лобода Вадим. Головний тренер: Гасанов Самір.
Голи: 1:0, Лобода Вадим (47); 2:0, Катеринка Сергій (49); 3:0, Лобода Вадим (53).