Збірна України обіграла Шотландію (+відеоогляд матчу)

Збірна України обіграла Шотландію у півфінальному матчі плей-оф кваліфікації чемпіонату світу.

Рахунок на 33 хвилині зустрічі відкрив Андрій Ярмоленко, якому асистував Руслан Маліновський.

Після перерви перевагу українців подвоїв Роман Яремчук, на що шотландці відповіли голом Каллума Мак-Грегора на 79-й хвилині.

Остаточний рахунок встановив Артем Довбик, забивши на п’ятій компенсованій хвилині матчу.

У фіналі плей-оф кваліфікації команда Олександра Петракова зіграє проти збірної Уельсу у неділю, 5 червня.

Для збірної України сьогоднішній матч став першим офіційним з листопада минулого року, коли головна команда країни обіграла Боснію та Герцеговину (2:0).

Шотландія – Україна – 1:3 (0:1) (Мак-Грегор, 79 – Ярмоленко, 33, Яремчук, 49, Довбик, 90+5)