У Знам’янці відбувся благодійний турнір «Разом до Перемоги!» (+фото)

З метою підтримки Збройних Сил України, популяризації патріотизму та з нагоди Дня сім’ї у Знам’янці відбувся благодійний турнір з міні-футболу «Разом до ПЕРЕМОГИ!».

На міському стадіоні за ініціативою ФК «Локомотив», за підтримки та участі міського голови, відділів освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Знам’янської міської ради був проведений турнір за участі шести команд: Вікторія-1 (Знам’янка Друга), Вікторія-2 (Знам’янка Друга), ДЮСШ (Знам’янка), Локомотив (Знам’янка), Хлібодар (Суботці) та ФК Дмитрівка. За його підсумками на підтримку Збройних Сил України зібрали 11 167 гривень.

Турнір відкрив мер міста Володимир Сокирка. Перед проведенням змагань свою майстерність продемонстрував зразковий художній хореографічний колектив сучасного танцю Екстраверт (керівники Марина Стукаленко та Катерина Костікова).


Шість команд були поділені на дві групи, переможці яких зіграли у фіналі, команди, що посіли другі місця боролися за третє загальнокомандне місце на змаганнях. У групі А команда Вікторія-2 впевнено виграла обидва матчі і вийшла до фіналу. Юні футболісти ДЮСШ змогли переграти досвідчений колектив Дмитрівки і боротьбі за друге місце у групі.

Склад групи Б був більш потужнішим, що позначилося і на перебігах матчів. За їх підсумками до фіналу вийшов Локомотив, а Вікторія-1 – до бронзового протистояння. У Матчі за третє місце юні гравці ДЮСШ зазнали поразки від Вікторії-1 з рахунком 1:2, а у фіналі Вікторія-2 була сильнішою за Локомотив (1:0). То ж переможцем турніру стала команда Вікторія-2, друге місце посів Локомотив, третє – Вікторія-1.

Результати матчів:
Група А
ДЮСШ – ФК Дмитрівка – 2:1
Вікторія-2 – ДЮСШ – 4:0
Дмитрівка – Вікторія-2 – 1:3
Турнірне становище команд: Вікторія-2 – 6 очок, ДЮСШ – 3, Дмитрівка – 0.

Група Б
Локомотив – Хлібодар – 2:0
Локомотив – Вікторія-1 – 2:2 (пен 2:1)
Вікторія-1 – Хлібодар – 1:0
Турнірне становище команд: Локомотив – 5 очок, Вікторія-1 – 4, Хлібодар – 0.

Матч за третє місце. Вікторія-1 – ДЮСШ – 1:0
Фінал. Вікторія-2 – Локомотив – 2:1

Віктор Слюсаренко