В Олександрівці відбулися змагання з легкої атлетики

Легкоатлетична спільнота Кіровоградської області дбає про молоде покоління спортсменів та проводить змагання попри воєнний стан.

В першу чергу, для того, щоб стимулювати юних легкоатлетів до подальших тренувань та нових перемог.

Благодійні обласні змагання на місцевому стадіоні імені М. Шишки зібрали 143 учасники з Олександрівки, Малої Виски, Черкас, Кропивницького та Новомиргорода. Учасники брали участь у бігу на 100, 200, 400, 800, 1500 метрів, стрибках у довжину, штовханні ядра та чотириборстві. Дякую команді справжніх професіоналів за успішну реалізацію цих змагань в нелегкий для усіх нас час.

Результати змагань:
100м юнаки:
1.місце Буліч Іван Кропивницький
2.місце Дорогань Стас Мала Виска
3.місце Атамась Данііл Олександрівка
100 м.дівчата :
1.місце Уманська Валерія Черкаси
2.місце Карандукова Анна Кропивницький
3.місце Подолян Дар’я Кропивницький
200м юнаки:
1.місце Дорогань Стас Мала Виска
2.місце Вознюк Дмитро Черкаси
3.місце Токаренко Владислав Кропивницький
200м.дівчата:
1місце.Уманська Валерія Черкаси
2.місце Уварова Антоніна Черкаси
3.місце Безпала Єльвіра, Гончаренко Вікторія Олександрівка
400 м юнаки:
1.місце Свид Максим Кропивницький
2.місце Шмарко Богдан Олександрівка
3.місце Казімірович Олександр Кропивницький
400м.дівчата:
1.місце Безпала Єльвіра Олександрівка
2.місце Гирич Адріана Олександрівка
3.місце Халимоник Юлія Черкаси
800 м. юнаки:
1 .місце Бульбак Дмитро Олександрівка
2.місце Підгорний Артем Олександрівка
3.місце Кравченко Іван
800м. дівчата:
1 місце Гончаренко Вікторія Олександрівка
2.місце Фіцик Софія Олександрівка
3.місце Смілянська Марія Олександрівка
1500 м.юнаки:
1.місце Радзевило Андрій Олександрівка
2.місце Вольвич Назар Черкаси
1500 м.дівчата
1.місце Григораш Каріна Олександрівка
2.місце Бондаренко Валентина Олександрівка
Стрибки в довжину юнаки:
1.місце Білоконь Адам Черкаси
2.місце Зінов’єв Роман
3.Атамась Данііл
Стрибки у довжину дівчата :
1місце Карандукова Анна Кропивницький
2.місце Уманська Валерія Черкаси
3.місце Григораш Каріна Олександрівка
Штовхання ядра юнаки :
1.місце Білоконь Адам Черкаси
2.місце Зінов’єв Роман Олександрівка
3.місце Кравченко Ярослав Черкаси
Штовхання ядра дівчата :
1.місце Гаркавенко Олександра Олександрівка
2.місце Марфула Поліна Олександрівка
3.місце Горшкова Аліна Олександрівка
Чотириборство дівчата 2009-2010р-н :
1.місце Манжукова Марина
2.місце Скрипнікова Дар’я
3.місце Федоренко Марія
Дівчата 2011 та мол.
1.місце Кучеренко Ольга
2.місце Безкопильна Марія
3.місце Змачинська Марія
Чотириборство юнаки 2009-2010 р-н :
1.місце Ткаленко Владислав
2.місце Михайлюк Роман
3.місце Гулько Дмитро
Юнаки 2011 та мол.
1.місце Шостак Владислав
2.місце Болюк Артем
3.місце Бондаренко Віталій.


Микола Грицай