Збірна України не переграла Рієку у спарингу

Сьогодні збірна України зіграла товариський матч у рамках підготовки до матчу плей-оф кваліфікації чемпіонату світу-2022.

Суперником була хорватська команда Рієка. Відзначимо, що ще вчора українці зіграли з італійським Емполі (3:1). То ж ротація складу була значна.

Перший небезпечний момент у матчі стався на 15-ій хвилині: Муріч з 20 метрів пробив поруч зі стійкою воріт українців. А через три хвилини Буяльський відповів ударом низом після передачі Коноплі – голкіпер суперника надійно зіграв. А у середині тайму з передачі Буяльського Гармаш у один дотик переправив м’яч у сітку воріт Рієки.

Хорватська команда швидко могла відігратися – на 27-ій хвилині Муріч передачею вивів Дрміча на ударну позицію – останній не влучив у дальній кут воріт. А через 10 хвилині гравці Рієки свого досягли: Дрміч вже асистував Мурічу і той влучив у правий кут воріт – 1:1. Наприкінці першого тайму Довбик не реалізував вихід один на один з голкіпером суперника, пробивши вище воріт.

На 55-ій хвилині зустрічі мав момент ексгравець кропивницької Зірки Качараба, який після подачі Коноплі з кутової позначки випередив голкіпера, але ударом головою не влучив у ворота Рієки. Через 10 хвилин свій момент не реалізував Бєсєдін. А на 68-ій хвилині Качараба обрізався на власній половині поля – удар нападника суперника прийшовся у руки голкіперу збірної України.

У середині другого тайму Буяльський вивів на ударну позицію Зубкова – рикошет і повз ворота. А на 83-ій хвилині Мудрик обіграв двох опонентів і не сильно пробив у дальній нижній кут воріт – голкіпер спіймав м’яч. У наступній атаці воротам українців загрожував Стойкович – м’яч поцілив у стійку воріт.

Наприкінці матчу Буяльський пробивав по воротах – голкіпер відбив. У наступну мить Циганков на дальній стійці не замкнув передачу, не вдало підлаштувавшись під м’яч. Матч завершився внічию 1:1.

Рієка – Збірна України – 1:1 (1:1) (Муріч, 37 – Гармаш, 23)

Рієка: Мартін Зломислич, Ноель Бодетич (Дуйє Дуймович 80), Сава Честич, Роберт Мурич (Прінс Апнем 46), Антон Крешич (Денніс Стойкович 60), Матей Вук (Хорхе Обрегон 60), Йосип Дрмич (Антуан Куплан 80), Андрес Солано (Лука Посінкович 74), Деніс Бушня (Домагой Павичич 46), Мато Станич (Бруно Буркул 80), Ліндон Селахі (Іван Лепініца 46)

Україна: Георгій Бущан (Дмитро Різник), Юхим Конопля, Тарас Качараба, Валерій Бондар, Олександр Сирота, Олександр Зубков (Михайло Мудрик 79), Сергій Сидорчук, Денис Гармаш, Віталій Буяльський, Данило Сікан (Віктор Циганков 79), Артем Довбик (Артем Бесєдін)

Попередження: Сава Честич 77 – Сергій Сидорчук 57, Тарас Качараба 86