Юнаки Інгульця зазнали поразки від львівського Руху

Сьогодні, 17 травня, у польському місті Сянік відбувся перенесений матч 11-го туру Української Прем’єр-ліги серед юнацьких команд Інгулець (Петрове, Кіровоградська область) – Рух (Львів).

Догравання турніру відбувається у зв’язку з тим, що переможець ще не визначено, адже є перенесені матчі, що впливають на турнірне становище команд верхівки турнірної таблиці.

Інгулець з 14 очками до матчу підійшов на 13-му місці. У матчі з Рухом більша мотивація була у суперника, адже львівська команда претендує на перше місце у чемпіонаті. Для вирішення завдання команда підсилилася кількома молодими гравцями, що мають досвід матчів за першу команду в УПЛ.

Львівська команда святкувала впевнену перемогу, забивши 5 голів ще у першому таймі. Підсумковий рахунок зустрічі – 6:1. То ж юнаки Інгульця посіли 13-е місце у турнірній таблиці, а Рух піднявся на друге місце. І 20 травня Рух зіграє з Колосом. У разі перемоги львівська команда може стати чемпіоном України серед юнацьких колективів.

Інгулець U-19 (Петрове, Кіровоградська область) – Рух U-19 (Львів) – 1:6 (0:5) (Бойко, 70 – Карабін, 6, 21, 38; Лях, 32; Роман, 45; Пастух, 67)