Відбувся турнір з футзалу серед вихованців ДЮСШ Долинської міської ради

11 травня відбувся мотиваційний турнір з футзалу серед вихованців дитячо-юнацької спортивної школи Долинської міської ради.

За умов воєнного стану такі заходи це насамперед психологічна та моральна підтримка для дітей та молоді. Участь брали вихованці відділення футболу молодшої та старшої вікових груп.

Також до складу команд були залучені діти з числа внутрішньо переміщених осіб, які на даний час проживають на території Долинської громади. Перед початком змагань Директор ДЮСШ Руслан Бондюк згадав теплим словом тих, хто боронить нашу країну зараз на під час військових дій. Згадали хвилиною мовчання тих, хто поклав життя на під час російсько-української війни і під звуки державного гімну перейшли безпосередньо до змагань.

У першій грі приймали участь команди ЦЕНТР УКРАЇНИ та ДЮСШ. Після основного часу рахунок був 7:7, по пенальті перемога дісталася ЦЕНТРу. У другій грі молодші учасники провели зустріч, з рахунком 4:2 Юність 1 перемогла Юність 2.

Футбольні баталії пройшли на високому рівні, адже всі спортсмени вже скучили за духом змагань, а коли ще й можливість допомогти є, то взагалі супер. Такі заходи дуже потрібні зараз нам усім! Щира подяка за можливість у проведенні змагань Управлінню освіти, молоді та спорту Долинської міської ради, адміністрації КЗ «Долинський ОЗЗСО І-ІІІ ст. №4 Долинської міської ради», тренерському складу КЗ «ДЮСШ Долинської міської ради». Все буде УКРАЇНА!

Володимир Шеремет