Відбувся благодійний турнір “ФК ”Новоукраїнка – для Збройних Сил України”

Напередодні світлого свята Великодня у Новоукраїнській громаді відбувся благодійний турнір з міні-футболу “ФК ”Новоукраїнка – для Збройних Сил України”.

Його ініціаторам, керівництву клубу, голові Новоукраїнської міської асоціації футболу Олександру Корінному, та гравцям клубу було надзвичайно приємно зустріти на футбольному майданчику своїх давніх друзів, голову Кіровоградської обласної асоціації футболу Віктора Безсмертного та волонтера, історика-краєзнавця Юрія Митрофаненка.

Гравці, вболівальники хвилиною мовчання вшанували пам’ять мужніх воїнів та захисників України, які в боротьбі з російськими окупантами віддали своє життя за наше мирне майбутнє.

У турнірі окремо змагалися аматорські команди (“Локомотив-СВТ” з м.Помічна, “Авіатор” з м.Кропивницький”, “Новоукраїнка-1”, “Новоукраїнка-2”) та команди ветеранів (“Спектр” з м.Кропивницький, “Новоукраїнка-1”, “Новоукраїнка-2”).

Дружньою, але від того не менш запеклою була боротьба серед гравців в категорії 35+. Третє та друге місця відповідно посіли команди “Новоукраїнка-2”, “Новоукраїнка-1”. Перемогу ж у цій категорії святкували наші гості, команда “Спектр”.

Молодь же ні на хвилину не поступалася більш досвідченим гравцям, показавши свою майстерність та видовищну гру. Третє місце посіла команда “Авіатор” з м.Кропивницький, друге – “Локомотив-СВТ” з м.Помічна. А перемогу у цій категорії здобули господарі поля, футбольна команда “Новоукраїнка-1”.

Також були визначені і кращі гравці турніру, яким були вручені грамоти та символічні подарунки хенд-мейд від юних майстрів. Серед аматорських команд кращими були: Олександр Карамалак (“Новоукраїнка-1”), Дмитро Обженський (“Новоукраїнка-2”), Артем Килипенко (“Авіатор”), Владислав Сінькевич (“Локомотив-СВТ”). Серед ветеранів футболу свою найкращу гру показали: Ярослав Кириченко (“Новоукраїнка-1”), Андрій Козак (“Новоукраїнка-2”), Ігор Ніколаєнко (“Спектр”). А ось MVPs турніру стали Дмитро Корінний та Сергій Собко.

Шанувальники футболу також активно долучилися до участі у благодійному аукціоні. На ньому були виставлені речі, кожна з яких має свою історію та є безцінною для свого власника.

За результатами аукціону вдалося зібрати 48500 грн., всього ж за підсумками заходу зібрано 51000 грн. Усі кошти будуть спрямовані на допомогу українським воїнам.

Також для наймолодших глядачів турніру майстрині центру дитячої та юнацької творчості “ЗОРІТ” провели цікаві майстер-класи по виготовленню оберегів для наших захисників. Ми точно знаємо, що ці обереги захищатимуть відважних героїв України.

Спеціальним гостем заходу була солістка Заслуженого академічного ансамблю пісні і танцю Збройних сил України Юлія Олійник. Наша землячка разом зі своїми друзями, Заслуженим працівником культури України, композитором, художнім керівником гурту “Сяйво” Анатолієм Бондарем та солістом Заслуженого академічного ансамблю пісні і танцю Збройних сил України Олегом Кеушом подарували усім присутнім свій талант та неймовірний запал позитиву.

Дякуємо організаторам благодійного турніру, футбольним командам, працівникам Новоукраїнської дитячо-юнацької спортивної школи, Новоукраїнського ліцею 8, працівникам культури, активним учасникам благодійного аукціону за те, що наближаєте ПЕРЕМОГУ!

Федерація Футболу М.Новоукраїнка