Кропивницька Зірка провела контрольний матч

На запасному полі стадіону «Зірка» відбулася товариська гра. В ній прийняли участь футболісти «Зірки» під керівництвом Саміра Гасанова та «Зірки» U-19, яку очолює Микола Лапа.

Склад «Зірки» доповнили кропивницькі футболісти, які виступають в інших клубах. Найбільш відомими в складі «Зірки» були Андрій Бацула, Максим Ковальов, Павло Полегенько та Дмитро Фатєєв, які захищали кольори нашої команди в УПЛ, а також колишні вихованці Академії ФК «Зірка», які минулого сезону успішно виступали в другій лізі – Максим Сурженко, Данило Фальковський та Кирило Лисенко.

Матч проходив 2 тайми по 35 хвилин. Велика кількість ударів з боку обох команд в підсумку і дала велику кількість голів – більш досвідчені футболісти перемогли 4:1. З забитих голів запам’ятався, безумовно, результативний удар Дмитра Фатєєва на останній хвилині першого тайму, коли він перекинув голкіпера, хоч і знаходився в кутку штрафного майданчику.