Луческу: Деякі фани Динамо не можуть забути 12 років страждань

Головний тренер «Динамо» Мірча Луческу висловився про фанів «біло-синіх», які не підтримують його перебування у столичному клубі.

– Незважаючи на успіхи, все одно є група вболівальників «Динамо», які кидають вам виклик! Деякі фанати взагалі відмовляються від підтримки…
– Мова про невелику їх частину. Це справа честі. Я вже давно не звертаю на них уваги. Спершу я їм аплодував, усміхався. Але я вже не звертаю на них уваги. Вони не можуть забути 12 років страждань. Через мою присутність у команді супротивника. Це не має значення, це невелика група вболівальників київського «Динамо». Я поважаю всіх. Поки що у всьому цьому є повага, я не заперечую проти викликів.

– У вас немає…
– Мене цікавлять мої стосунки із гравцями та керівництвом клубу. Також з іншими клубами або з Лігою та Федерацією. Звідки в мене повага до суперників? У спорті важливіше хто є другим, а не обов’язково першим. Тому що цінність першого визначається другим. Я пам’ятаю надзвичайне суперництво між Джино Барталі та Фаусто Коппі (італійські професійні велогонники 40-50-х років минулого століття – прим.). Без конкуренції не обійтись, це єдиний спосіб зберегти гонку. Що могло б бути, якби я не поїхав до України? «Шахтар» виграв із різницею у 23 очки і, ймовірно, продовжив би домінувати далі. Але моя присутність підбадьорила весь український футбол. І ми показали, що можна досягати успіху, не витрачаючи багато грошей. Але із пристрастю та організацією.

Gazeta Sporturilor