Кропивницька Зірка втратила перемогу над клубом Першої ліги

Кропивницька «Зірка» давненько не грала проти суперників, які мають статус професіоналів.

І хоч кременчуцький «Кремінь» веде боротьбу за виживання, але робить це в першій лізі разом з потужними колективами. Тож перевірити себе і свої можливості нашим футболістам, більшість з яких не грала проти таких суперників, було вкрай важливо.

І, аналізуючи весь матч, можна сміливо сказати, що кропивничани нічим не поступалися першоліговим футболістам – ні в тактиці, ні в техніці, ні, тим паче у фізичній підготовці. Гра була доволі напруженою, адже господарі з новим головним тренером лише формують команду, яка має весною грати в чемпіонаті ПФЛ, а для молоді «Зірки» цікаво було порівняти свої ігрові якості та якості професіоналів.
І саме гості першими відкрили рахунок. Вже на 9-ій хвилині порушення правил проти Андрія Махині призвело до штрафного удару, який в підсумку закінчився голом – відзначився Олексій Жданович. Господарі відігралися в середині першого тайму, коли реалізували одинадцятиметровий штрафний удар. Але до перерви підопічні Саміра Гасанова знову вийшли вперед – вихід сам на сам після передачі Данила Аркуші реалізував Андрій Савіцький, перекинувши голкіпера. Варто зауважити, що гості мали ще декілька непоганих нагод збільшити свою перевагу, але удари того ж Савіцького, Лопушенка, Катеринки не досягли мети.

В другому таймі і господарі, і гості, дали можливість вийти на поле всім футболістам. Старші по класу кременчужани, звичайно, не хотіли поступатися аматорському колективу. Але зуміли зрівняти рахунок лише за 10 хвилин до кінця матчу, коли після подачі кутового відзначився Владислав Сидоренко.

А коли до фінального свистка залишалося менше двох хвилин, арбітр призначив другий пенальті у ворота «Зірки». Тут же отримав вилучення голкіпер гостей Роман Травкін, і ця червона картка стала другою у грі для футболістів «Зірки» (ще в першому таймі було вилучено Владислава Кіяницю). «Кремінь» пенальті реалізував і здобув важку перемогу у непростому матчі.

Після матчу головний тренер «Зірки» Самір Гасанов відзначив, що, безумовно, має бути кращою реалізація моментів, адже в офіційних іграх один удар може вирішити долю матчу та розташування команд у підсумковій турнірній таблиці. Але в цілому керманич гостей залишився вдоволеним грою, особливо враховуючи статус суперника.
Наступну гру «Зірка» проведе в Миколаєві проти ВАСТа 12 лютого.

«Кремінь» (Кременчук) – «Зірка» (Кропивницький) – 3:2 (1:2).
5 лютого 2022 року (субота). Початок о 11:30. Кременчук. Товариський матч. Стадіон «Кремінь-Арена». – 3 С. 50 глядачів.
«Кремінь»: 1-й тайм – Третяк Олександр, ГНП, Ульянов Анатолій, Сидоренко Данило, Товкач Артем, ГНП, ГНП, Алізаде Тугай, ГНП, ГНП, Галата Денис; 2 тайм – Третяк Олександр, ГНП, Пилипенко Віктор, Сидоренко Данило, Товкач Артем, ГНП (Ульянов Анатолій, 81), ГНП (ГНП, 78), Молько Владислав, ГНП (ГНП, 75), ГНП, Кучеренко Максим (ГНП, 76). Головний тренер: Локтіонов Роман.
«Зірка»: Травкін Роман (Гончаров Денис, 88), Манастирний Олег к/к (Тилоха Роман, 80), Кіяниця Владислав (Діхтяренко Владислав, 31), Мачелюк Артем, Аркуша Данило, Жданович Олексій, Гончаров Денис (Бондар Максим, 80), Лопушенко Ігор (Марценюк Нікіта, 80), Савіцький Андрій, Махиня Андрій (Водолажський Денис, 80), Катеринка Сергій (Холявко Руслан, 80). Головний тренер: Гасанов Самір.
Голи: 0:1, Жданович Олексій (9); 1:1, ГНП (27, з пенальті); 1:2, Савіцький Андрій (39); 2:2, Сидоренко Владислав, (80); 3:2, ГНП (88, з пенальті).
Попередження: ГНП (25), ГНП (63), Сидоренко Данило (75) – Кіяниця Владислав (26), Кіяниця Владислав (31), Лопушенко Ігор (63).
Вилучення: Кіяниця Владислав (31, з правом заміни), Травкін Роман (90, з правом заміни).