Київське Динамо зіграло внічию з Левські

У п’ятницю, 4-го лютого, відбувся черговий контрольний матч «Динамо» на тренувальних зборах у Туреччині. Суперником київського клубу виступив болгарський «Левські». Зустріч завершилася внічию 1:1. Динамівці першими відкрили рахунок зусиллями Віталія Буяльського на 33 хвилині. Супернику вдалося зрівняти рахунок за 14 хвилин до кінця зустрічі – забитим голом відзначився Костадінов.

Для київського клубу це був третій спаринг на тренувальному зборі в Туреччині. Раніше динамівці розгромили чемпіона Болгарії «Лудогорець» і здобули вольову перемогу в матчі проти ФК «Чукарички», який представляє чемпіонат Сербії.

Нагадаємо, свій перший збір українська команда провела в Іспанії. Там «Динамо» у контрольних матчах обіграло «Атлетіко Пульпіленьйо», «Расінг Уніон», «Реал Мурсію» і зіграло внічию з ФК «Буде-Глімт».

Товариський матч

«Динамо» Київ – «Левські» – 1:1 Голи: Буяльський (33) – Костадінов (76)

«Динамо» Київ (1-й тайм): Бущан, Кендзьора, Забарний, Сирота, Дубінчак, Сидорчук (К), Буяльський, Гармаш, Вітіньо, Антюх, Шкурін

«Динамо» Київ (2-й тайм): Бойко, Тимчик, Бурда, Боль, Караваєв, Бражко, Шапаренко (Бєсєдін, 80), де Пена, Вітіньо (Кулач, 68), Циганков, Ванат

«Левські»: Андрєєв, Міхайлович, Сундберг (Ван Дер Каап, 4), Кордоба, Цунамі, Краєв, Мітков, Крастєв, Пєтков, Велтон, Барі