Тренер Динамо: У кожного є шанс проявити себе

Асистент головного тренера київського «Динамо» Еміл Карас підбив підсумок першим двом контрольним матчам команди на тренувальному зборі в Іспанії. Нагадаємо, у п’ятницю кияни обіграли іспанський «Атлетіко Пульпіленьйо» (4:0), а наступного дня розібралися з «Расінг Уніон» із Люксембургу (4:0).

– У суботу на трибунах було багато уболівальників «Динамо». Команді приємно грати за такої підтримки?
– Це добре, на заході це досить поширено, коли на збори команд їздять їхні вболівальники. Дуже приємно, що люди прийшли, підтримували, вболівали за нас. Хлопці відчували, що грають не лише для себе та вболівальників, які дивляться матч по телевізору, а вболівальники були поряд.

– Як би ви підсумували ці два контрольні матчі, перші у 2022 році?
– Резюме з цих ігор зробить Містер. Зараз найголовніше – продовжувати тренування, адже це тренувальний збір. Хлопці зіграли два матчі поспіль, щоправда, по 45 хвилин, але все одно це нелегко. Є завдання, які ставить Містер перед грою – що мають виконувати гравці. Щось виходить, щось – ні. Робимо коригування. Робота продовжується, рухаємося вперед. З кожною грою хочеться щось додати, доопрацювати якісь епізоди, наприклад, у контролі м’яча, створенні чисельної переваги, розвитку атаки, створенні моментів. Звісно, ​​є над чим працювати.

– Як проявляють себе на зборі молоді гравці?
– У кожного є шанс проявити себе, у кожного є велике бажання, і це підкуповує. Особливо у молодих гравців ця якість на першому місці, і це добре. Вони намагаються. Якщо вони так продовжуватимуть тренуватися, прогресувати, то можуть надалі стати гравцями основного складу.

– У таких матчах, із суперниками нижче класу, основний акцент робиться на напрацюванні атакуючих дій?
– У принципі, ми не відштовхуємося від суперника в цих іграх, який він є, такий і є. Ми думаємо про свою гру. Гравці повинні виконувати функції, які головний тренер ставить перед командою. Незалежно від суперника ми маємо диктувати свої умови, грати у свою гру, намагатися домінувати, контролювати м’яч.

ФК Динамо Київ