Київське Динамо розгромило Расінг Уніон

Сьогодні київське Динамо зіграло контрольний матч в Іспанії. Суперником був люксембурзький Расінг Уніон.

На 12-ій хвилині матчу з передачі Кендзьори Вербич не влучив у ворота суперника. Через чотири хвилини Циганков пробив повз ворота. А у середині тайму кияни вийшли вперед: Шапаренко з лівого флангу виконав хорошу передачу, яку в дотик замкнув Кулач. На 29-ій хвилині з передачі Кулача Вербич пробив у руки голкіперу суперника.

На 34-ій хвилині матчу Кендзьора видав передачу на Гармаша. Який з правого флангу виконав ювелірну передачу у центр штрафного майданчику, звідси у дотик ударом головою Вербич переправив м’яч у сітку воріт. Пройшло досить мало часу як київська команда збільшила свою перевагу у рахунку. Циганков вийшов один на один з голкіпером Расінга Уніона і впевнено переграв його.

У середині другого тайму захисник команди з Люксембургу обрізався, не точно віддавши передачу на свого голкіпера і Бражко перехопив м’яч та обіграв голкіпер і забив четвертий гол у матчі. На 72-ій хвилині матчу Буяльський намагався перекинути голкіпера, але перекинув і ворота. Через чотири хвилини захисник суперника Кінелі загрожував воротам киян – Нещерет надійно зіграв і виручив свою команду.

Динамо – Расінг Уніон (Люксембург) – 4:0 (3:0) (Кулач, 23; Вербич, 34; Циганков, 37; Бражко, 64)

Динамо перший тайм: Бущан – Кендзьора, Боль, Шабанов, Вівчаренко – Сидорчук, Шапаренко – Циганков, Гармаш, Вербич – Кулач.
Динамо другий тайм: Нещерет – Тимчик, Сирота, Бурда, Вівчаренко – Бражко, Шепелєв – Антюх, Буяльський, Де Пена – Супряга.