У Кропивницькому відбувся традиційний відкритий турнір з настільного тенісу

З 04 по 06 січня, на базі Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 3 у Кропивницькому відбувся традиційний відкритий турнір з настільного тенісу, присвячений звільненню обласного центру від гітлерівських окупантів.

Змагання відбулися під патронатом відділення Національного олімпійського комітету України в області. Участь у них взяли 32 спортсмени, які розіграли комплекти медалей в своїх номінаціях.

Так, серед юнаків перше місце посів Денис Галушка, друге – Ярослав Гуца, а третє – Ілля Тараненко. Серед дівчат кращою була Поліна Бєляєнко, “срібло” виборола Марія Момтова, а “бронзу” – Софія Шерман.

Серед мінікадетів перше місце здобули Марія Чудна і Федір Михайлов, срібні медалі отримали Ангеліна Харченко й Максим Тютюшкін, бронзові нагороди вибороли Неллі Скрипниченко та Євгеній Пилипенко.

Окрім заслужених нагород, переможці та призери отримали подарунки від обласного відділення НОК України та солодощі від спонсорів турніру.