Санітра: Незрозуміло, що відбувається з Цимбалом

Старший тренер чоловічої збірної України з біатлону Юрай Санітра прокоментував виступ підопічних у спринті на другому етапі Кубка світу у шведському Естерсунді.

«Очікував, що їм буде легше. Видно, що COVID-19 зробив своє. У розмові з Артемом після фінішу говорив, що запас є, але динаміки немає, м’язи не реагували на те, що треба робити на дистанції. Побачимо, як далі буде з Артемом та Тарасом.

Лесюк на останньому колі дуже багато програв. На трасі, де я стояв, не було видно, що він не рухався чи погано біг. Немає динаміки, з ним ще не розмовляв. Приймемо рішення ввечері, що з ним. Треба, щоб лікар також поговорив зі спортсменами, і далі приймемо рішення.

Щодо Підручного та Дудченка скажу, що на трасі рухалися добре. Дмитро перше коло із запасом пробіг, а ось останнє – це вже був Підручний, якого ми знаємо.

Цимбал? Незрозуміло, що з ним відбувається. На тренуваннях перед стартом сезону був у групі з Підручним і Дудченком, тому будемо робити аналіз, що з ним і чому втратив форму після підготовки», – сказав Санітра.

Суспільне спорт