Команда академії Олександрії посіла 14-е місце на турнірі Utmost Cup (+фото, відео)

У місті Вінниця з 27 по 31 жовтня 2021 року проходив міжнародний дитячий турнір Utmost Cup серед юнаків 2009 року народження, в якому взяло участь 32 команди, включаючи ФК «Зімбру» з Кишинева. Олександрію представляли вихованці академії цієї вікової групи під орудою свого тренера Андрія Мартиненка та тренера воротарів Сергія Карпова.

На груповий турнір всі учасники були розбити на 8 груп по 4 команди. Згідно з формулою проведення змагань, фінальна частина цього турніру формувалася наступним чином. Переможці у своїх групах складали першу вісімку. Ті, хто зайняв друге місце, входили у другу вісімку, третє місце – у третю вісімку і четверте місце – у четверту. Наша команда у групі зайняла друге місце й у фіналі грала у другій вісімці з дуже сильними суперниками. В підсумку юні олександрійці зайняли 14 місце, що, враховуючи кількість, клас та досвід учасників, можна вважати гарним дебютом.

Всього вихованці нашої академії зіграли на турнірі шість ігор – п’ять нічиїх і лише одна поразка від ФК «Львів», де традиційно сильний дитячий та юнацький футбол. Важливо те, що наші гравці 2009 року народження, які на старті турніру були дещо сковані, від гри до гри набиралися сміливості та досвіду і в останній зустрічі турніру відчували себе на полі достатньо впевнено, демонструючи добру гру. Важливі висновки для себе зробив і наш талановитий тренер Андрій Мартиненко. Тепер він точно знає слабкі й сильні сторони своєї команди та напрямки подальшої роботи.

До спортивної складової варто додати, що до Вінниці та у зворотному напрямку вихованців академії возив комфортабельний автобус юнацької команди ФК «Олександрія», проживали наші юні футболісти у чудовому готелі й добре харчувалися. Тому батьки наших вихованців можуть не хвилюватися. Маємо надію, що участь у цьому турнірі для нашої академії стане традиційною.