Юнаки Олександрії зазнали прикрої домашньої поразки

Відбувся матч 14 туру Чемпіонату юнацьких команд сезону 2021/2022 Олександрія – Металіст 1925.

Поєдинок 14 туру став першою офіційною зустріччю цих команд. Ближчими до перемоги цього футбольного дня були господарі поля. Домінуючи й маючи достатню кількість моментів у першому таймі, підопічні Олександра Карпова не змогли забити за перші 45 хвилин. Хороші нагоди втратили Олександр Вівдич, Валерій Самар та Андрій Андрейчук.

У другому таймі футбол поступово перетворився в силову боротьбу з великою кількістю дрібних фолів і зупинок. Домінування олександрійців продовжилося, але, як це іноді трапляється – не забиваєш ти, забивають тобі. Вже в доданий арбітром час нашим гостям вдалося реалізувати один зі своїх гольових моментів і забити вирішальний м’яч. На другій компенсованій хвилині відзначився капітан команди Антоній Емере, замкнувши вивірену передачу з флангу свого партнера. 0:1.

Олександрія U-19 – Металіст 1925 U-19 0:1 (0:0) (Емере, 90+3)
Олександрія U-19: Горох, Сацевич, Самар (к), Західний, Чубатий, Панченко (Радчеко 86), Ситников (Олійник 80), Кавєрін, Вівдич, Трофимчук (Давиденко 66), Андрейчук
Металіст 1925 U-19: Потімков І., Товкач, Яшин (Дзюба 64), Шишко, Дегтярьов, Залеський (Огурцов 90), Кучков (Журавель 73), Емере (к), Курцев, Стрельник (Баранов 90), Островський (Кальченко 73)