Інгулець зіграв внічию з рівненським Вересом

Сьогодні, 30 жовтня, відбувся матч 13 туру Української Прем’єр-ліги, в якому зустрічалися Інгулець та Верес.

Аналізуючи стартовий склад гостей варто відзначити, що Гончаренко, Солдат та Панасенко у свій час захищали кольори Інгульця. Для Нємчанінова добре знайомий стадіон Зірка імені Станіслава Березкіна, адже тут він виступав за однойменну кропивницьку команду у сезоні 2012/2013 років.

На початку матчу рівненська команда мала можливість забити швидкий гол, але після удару Кучерова голкіпера Інгульця Гальчука врятував каркас воріт. А на 35-ій хвилині матчу голкіпер Вереса Когут виручив свою команду після удару Шарая. Оце і всі небезпечні моменти, що були у першій половині зустрічі. На полі було більше непоступливої боротьби, ніж небезпечних моментів.

На старті другого тайму матчу з передачі Сітало Козак пробив вище воріт Вереса. Шарай пробив повз ворота. А на 60-ій хвилині матчу голкіпер Вереса Когут парирував удар Ковальова. Наприкінці матчу ініціативою більше володіли гравці Вереса, які намагалися вирвати перемогу, але не вдалося. Матч завершився внічию 0:0.

Інгулець – Верес – 0:0

Інгулець: Євген Гальчук, Євген Запорожець (Младен Бартуловіч 90+2), Владислав Шарай, Павло Полегенько, Олександр Козак (Ілля Коваленко 70), Андрій Коробенко, Артем Сітало (Михайло Плохотнюк 84), Михайло Шишка, Хеннос Асмелаш, Максим Ковальов (Мохамед Алі Бен Салем 71), Дмитро Поспєлов

Верес: Богдан Когут, Ігор Солдат, Михайло Сергійчук (Михайло Шестаков 75), Роман Гончаренко, Віталій Тимофієнко (Михайло Гечев 82), Сергій Панасенко (Роберт Гегедош 75), Дмитро Немчанінов, Валерій Кучеров, Сергій Петько (Микита Полюлях 82), Роман Мірошник, Євген Пасіч
Попередження: Євген Запорожець 89 – Сергій Петько 80