Юнаки Олександрії розгромно програли Руху

Відбувся матч 13 туру Чемпіонату юнацьких команд сезону 2021/2022, «Рух» — «Олександрія». Початок об 11:30.

У 13 турі Чемпіонату юнацьких команд зустрілися сусіди по турнірній таблиці (хоча у «Руха» три гри в запасі). З перших хвилин матчу львів’яни почали грати першим номером на правах господарів поля, практично закривши нашу команду біля власного штрафного майданчика.

На 15 хвилині швидка контратака футболістів «Руху» призвела до взяття воріт. Відзначився Непейпієв перегравши віч-на-віч нашого голкіпера — 1:0. Містяни практично одразу зрівняли рахунок. Автором голу став Олександр Вівдич. Це сталося на 19 хвилині.

У другому таймі підопічні Віталія Пономарьова, продовжуючи домінувати на полі, забили ще чотири голи, поклавши нас на лопатки. Відзначилися: Савчук, Карабін, Шостак та, вже в доданий арбітром час, Підгурський.

Youth: «Рух» – «Олександрія» – 5:1 (1:1) (Непейпієв, 15, Савчук, 55, Карабін, 80, Шостак, 89, Підгурський, 90+4 – Вівдич, 19)
«Рух» (Youth): Ледвій Дмитро, Савчук Гліб, Квасниця Ілля, Холод Віталій, Слюбик Богдан, Варфоломєєв Іван, Слюсар Денис, Карабін Ярослав, Федор Олег, Роман Віталій (К), Непейпієв Руслан
Запасні: Дубовий Іван, Підгурський Денис, Шостак Дмитро, Кітела Андрій, Сологуб Вадим, Русяк Назар, Пастух Євгеній, Рогачов Нікіта, Бучакчийський Владислав

«Олександрія» (Youth): Єрмаков Георгій, Сацевич Владислав, Західний Павло, Самар Валерій (К), Волковицький Євген, Чубатий Дем’ян, Панченко Андрій, Ситников Микита, Вівдич Олександр, Андрейчук Андрій, Базаєв Ярослав
Запасні: Мінчев Микита, Романенко Данііл, Скибінський Максим, Олійник Максим, Радченко Максим, Трофимчук Віталій, Давиденко Іван, Бородянський Максим, Дудник Федір