Юнаки Інгульця вдома розгромили ровесників з Вереса

У матчі 13-го туру чемпіонату України серед команд U-19 Інгулець у селі Володимирівка (Кіровоградська область) переграв рівненський Верес.

Перша половина матчу завершилася без забитих голів. Після перерви господарям вдалося забити два голи. У середині тайму Кіріченко здійснив індивідуальний прохід та з 17 метрів ударом низом змусив капітулювати голкіпера суперника. А через 9 хвилин Гончаров, що вийшов на заміну, реалізував вихід один на один з голкіпером Вереса. Наприкінці матчу Кіріченко збільшив рахунок до 3:0.

Матч завершився з рахунком 3:0 на користь юнаків Інгульця. Ця перемога дозволила Інгульцю піднятися на 13-е місце у турнірній таблиці, набравши сім очок.

У наступному турі, 6 листопада, юнаки Інгульця вдома зіграють з ровесниками зі СК Дніпро-1.

Інгулець (Петрове, Кіровоградська область) – Верес (Рівне) – 3:0 (0:0) (Кіріченко, 65, 90; Гончаров, 74)