Боксер з Кропивницького став чемпіоном Європи серед молоді

У місті Будва (Чорногорія) завершилася першість Європи серед молоді, в якій взяли участь 339 боксерів (вік до 18 років) з 38 країн (серед них 226 юнаків і 113 дівчат).

Як повідомляє офіційний сайт Федерації боксу України (ФБУ), у фінальних поєдинках взяли участь сім українців, і троє з них здобули перемоги, зайнявши в підсумку перші місця, передає Укрінформ.

У вирішальних боях за «золото» харків’янин Айдер Абдураїмов (54 кг) здолав Георгія Саджан з Грузії, Бозорбой Матякубов з Кропивницького (67 кг) виграв у іспанця Франко Мартінеса, а харків’янка Вероніка Накот (70 кг) виявилася сильнішою за Анастасію Демурчян з Росії.

У підсумку українська команда завоювала 14 медалей – 3 золоті, 4 срібні та 7 бронзових. У загальнокомандному заліку «синьо-жовті» посіли друге місце.