Юніори Олександрії на виїзді здолали Верес

Відбувся матч 10–го туру Чемпіонату юнацьких команд сезону 2021/2022 «Верес» — «Олександрія».

Два різних тайми продемонструвала команда Олександра Карпова в матчі проти однолітків з «Вересу» на полі в Березневому. В першому ми здебільшого захищалися і грали другим номером. Але, це не завадило нам відкрити рахунок. Зі стандарту. Захисник «Вересу» порушив правило на Емілі Мустафаєву, коли той намагався увірватися до штрафного майданчику. Сам Еміль і пробив штрафний. Його потужний удар невдало відбив кіпер рівнян Мигдаль. На добиванні першим був Павло Західний.0:1. Незабаром господарі зрівняли рахунок, розігравши штрафний. З-за меж карного майданчику Сіменчук скинув м’яч на Гука, а той пробив у дальній кут воріт. 1:1.Після забитого голу господарі додали у швидкості. Проте нічого в нападі у них не виходило.

У другому таймі містян наче підмінили. Олександрійці перейшли до активних дій. Тут вже «Верес» почав захищатися великими силами, навіть, ціною видалення. Таких, до речі, було два. Спочатку з поля пішов польовий гравець, а потім, і голкіпер, який невдало зіграв на виході, збивши Ярослава Базаєва у штрафному майданчику. Пряма червона. Пенальті, який чітко реалізував Еміль Мустафаєв. 1:2. Чергові три залікові бали потрапляють до скарбнички нашої юнацької команди. Так тримати, крокуємо далі!

Верес – Олександрія – 1:2 (1:1) (Гук,32’ – Західний,24’, Мустафаєв, 87’ (пенальті))

«Верес» (Youth): Мигаль Назар (К), Олексієвець Олександр, Гук Ігор, Савчук Олександр, Овсійчук Максим, Переходько Максим, Дячук Андрій, Шух Дмитро, Вадовський Максим, Зайко Святослав, Смітюх Олександр

«Олександрія» (Youth): Мінчев Микита, Сацевич Владислав, Західний Павло, Самар Валерій (К), Чубатий Дем’ян, Панченко Андрій, Олійник Максим, Мустафаєв Еміль, Базаєв Ярослав, Вівдич Олександр, Новіков Андрій