Стартувало голосування за найкращого гравця ФК «Хлібодар» сезону 2021 року

ФК Хлібодар проводить ще одне опитування для визначення найкращого гравця ФК «Хлібодар» (с. Суботці) в сезоні 2021 року.

Нижче інформація про гравців. Об’єктивно визначайтеся і голосуйте за одного з них (голосування на сайті ФК Хлібодар www.fckhlibodar.kr.ua у модулі Опитування 2). При обранні переможця будуть враховуватися три критерії: результати голосування вболівальників; опитування гравців; вклад в гру команди. Опитування триватиме до 26 вересня. Нагородження переможців відбудеться у жовтні на святкуванні 5-річчя ФК «Хлібодар».

ГЕЛЕВЕР ВЯЧЕСЛАВ. Вік: 33 роки. Амплуа: півзахисник. Зіграв за команду в цьому сезоні 7 офіційних матчів, в яких забив 3 голи і віддав 2 результативні передачі. Прийшов в команду в другій половині першості області, але за короткий проміжок часу швидко влився в колектив і став одним із лідерів, про що свідчать його результативні дії. Додав впевненості і зрілості в грі. Гравець з високою майстерністю, досвідом, які використовує на користь команди.

ГРУЗИН СЕРГІЙ. Вік: 31 рік. Амплуа: нападник. Зіграв за команду в цьому сезоні 15 офіційних матчів, в яких забив 5 голів і віддав 2 результативні передачі. Найкращий бомбардир команді в цьому сезоні. В команді були проблеми з реалізацією моментів і взяв на себе роль головного голеадора. Як завжди багато бореться і працює на полі з першої до останньої хвилини.

ЗАЙЦЕВ ОЛЕКСАНДР. Вік: 22 роки. Амплуа: нападник. Зіграв за команду в цьому сезоні 16 офіційних матчів, в яких забив 4 голи і віддав 3 результативні передачі.. В деяких матчах сезону брав на себе функції основного нападника, в яких забивав і віддавав гольові передачі.

ІВАНОВ ДМИТРО. Вік: 22 роки. Амплуа: півзахисник. Зіграв за команду в цьому сезоні 8 офіційних матчів. Прийшов в команду в другій половині першості області. Швидкий, технічний гравець, що без проблем може обіграти один в один.

КОСТІН СЕРГІЙ. Вік: 19 років. Амплуа: півзахисник. Зіграв за команду в цьому сезоні 10 офіційних матчів. Молодий, перспективний гравець. Володіє непоганою технікою і ударом. Володіє потенціалом для росту.

КРАВЧЕНКО АНДРІЙ. Вік: 21 рік. Амплуа: півзахисник. Зіграв за команду в цьому сезоні 16 офіційних матчів, в яких забив 2 голи і віддав 3 результативні передачі. До своєї класної техніки роботи з м’ячем додав в тактиці, дисциплінованості і грі на оборону.

КУДАРЕНКО ВАСИЛЬ. Вік: 50 років. Амплуа: захисник. Зіграв в цьому сезоні за команду 16 офіційних матчів, віддав 2 результативні передачі. Надійний, досвідчений захисник. Грав самовіддано і працював до останньої хвилини. За необхідності закривав позиції в захисті, як у центрі поля, так і на флангах.

МАТЮК ВЛАДИСЛАВ. Вік: 21 рік. Амплуа: захисник. Зіграв за команду в цьому сезоні 15 офіційних матчів, забив 1 гол. Здійснив великий прогрес у грі в цьому сезоні, став незамінним гравцем центру захисту. Чіпкий, в міру жорсткий захисник, що добре розуміється на захисних функціях. Добре працює з м’ячем при початку атаки.

ОЛІЙНИК ВАЛЕНТИН. Вік: 34 роки. Амплуа: півзахисник. Зіграв за команду в цьому сезоні 17 офіційних матчів, віддав 2 результативні передачі. Як завжди стабільно провів сезон, без провальних матчів. Збалансовував гру в центрі поля, виконував великий обсяг роботи до останньої хвилини на атаку і оборону.

ПРОЗОРОВСЬКИЙ РОМАН. Вік: 26 років. Амплуа: захисник. Зіграв за команду в цьому сезоні 17 офіційних матчів, віддав 1 результативну передачу. Відкриття сезону в команді. Місцевий гравець, який додав майже в усіх футбольних аспектах – тактиці (розумінні гри), фізиці, а головне психології (впевненості). Розкрився на новій для себе позиції лівого захисника. Крім захисних функцій, непогано працює на фланзі на атаку.

ХАЛІМОНЧИКОВ ВІТАЛІЙ. Вік: 34 роки. Амплуа: воротар. Зіграв за команду в цьому сезоні 16 офіційних матчів. Досвідчений голкіпер. В деяких матчах сезону був уособленням надійності, чим вселяв впевненість в дії команди.

ШЕВЦОВ ОЛЕКСАНДР. Вік: 21 рік. Амплуа: півзахисник. Зіграв за команду в цьому сезоні 9 офіційних матчів. Гравець, який своєю працездатністю і старанним відношенням до справи зумів вибороти місце у стартовому складі. Дисциплінований, командний гравець, що за необхідності надійно закривав позицію в тому числі і в захисті.