У Кропивницькому відбувся чемпіонат пам’яті Володимира Іванця

4252c6ae (1)Більше сотні спортсменів Кіровоградської області взяли участь у чемпіонаті з легкої атлетики в Кропивницькому.

Про це Суспільному розповів головний суддя чемпіонату Олександр Тесленко. Його організували в пам’ять про заслуженого тренера України Володимира Іванця. Він помер у 2006 році, у віці 63-х років.

Чемпіонат з легкої атлетики відбувається на стадіоні “Зірка”. Учасники змагалися у восьми видах спорту – біг на дистанцію 100, 400, 800, 1500 метрів, стрибки у довжину і висоту, метання списа і штовхання ядра.

Спортсмени, які брали участь в чемпіонаті, спочатку хвилиною мовчання вшанували тренера Володимира Іванця.

Участь у змаганнях взяли спортсмени з п’яти міст області, розказав Олександр Тесленко. “Знам’янка, Олександрія, Олександрівка, Мала Виска. Всі кропивницькі легкоатлети. Учасники двох вікових груп: юнаки та дівчата 2004-2005 років народження – це старші і середні – 2006-2007 років народження”.

Юрій Штомпель – вихованець Володимира Іванця розповідає: тренувався у нього 6 років. “Щоб сказати, що це просто тренер – нічого не сказати, це тренер, батько, вчитель, людина з великої літери, ми дуже його поважаємо і досі пам’ятаємо”.

Товаришував з Володимиром Іванцем понад 20 років, розповідає заслужений тренер України Олег Соколовський. “Я після нього посаду головного старшого тренера збірної Кіровоградської області очолював, коли він був по контракту, працював у Китаї. Він там мав призерів і чемпіонів Китаю”.

Це чотирнадцятий за рахунком чемпіонат, який щороку присвячують пам’яті Володимира Іванця.