Хлібодар провів спаринг з командою Вищої ліги (+фото, відео)

2021-04-28-2 (2)Сьогодні відбувся контрольний матч між Вікторією (Знам’янка) та Хлібодар (Суботці).

На міському стадіоні Знам’янки підопічні Колюки грали не оптимальним складом, давши ігрову практику деяким гравцям, які не виходять у стартовому складі команди. Хлібодару протистояла команда Вищої ліги чемпіонату Кіровоградської області, в складі якої грали досвідчені виконавці Максим Корчинський, Борис Сафронов, Дмитро Добрянський, Олександр Савін, Олександр Постільняк (деякі з них у свій час грали у професійних клубах, деякі у складі Буревісника у фінальних матчах чемпіонату України серед аматорів).

У першому таймі матчу Вікторії завдяки голам Постільняка та Сафронова повести у рахунку 2:0. До перерви Грузин один гол відіграв. За 10 хвилин до завершення матчу Вікторія встановилася остаточний рахунок у зустрічі – 3:1.

Цей спаринг став хорошим “навантаженням” у рамках підготовку до наступного матчу Першої ліги чемпіонату Кіровоградської області. Нагадаємо, що 1 травня Хлібодар вдома зіграє з Усівкою (Олександрія). Початок о 15:00.

Вікторія (Знам’янка) – Хлібодар (Суботці) – 3:1 (2:1)