Кропивницька Зірка провела спаринг з Інгулом

fc_zirka1Кропивницька «Зірка» продовжує підготовку до старту весняної частини чемпіонату України серед аматорів.

Підопічні Саміра Гасанова проводили чимало двохсторонніх ігор, залучаючи футболістів Академії, а цими вихідними провели гру проти учасника чемпіонату Кіровоградської області – первозванівського «Інгулу».

Гості, яких в цьому міжсезонні очолив Вадим Бондар, значно оновили склад. Вадим Анатолійович залучив чимало колишніх футболістів, які грали в «Зірці» та молодіжних командах клубу. На полі ми побачили знайомих Ігора Паньковського, Олексія Осипенка, Антона Кілика, Михайла Боздоган’яна… Склад «Зірки» у порівнянні з минулорічним сезоном, майже не змінився. До ФК «Олександрія» перейшов Даниїл Білан, а на у стані команди перебувають відразу декілька футболістів – вихованців кропивницького футболу.

Матч активніше розпочали первозванівські футболісти, але три своїх непоганих нагоди не реалізували. Поступово юні кропивничани почали організовувати і свої атаки, але високі передачі не знаходили продовження, адже в зрості футболісти «Інгулу» значно переважали свої візаві. А ось коли м’яч господарі почали опускати вниз, моменти виникати стали саме біля воріт гостей. Ще в першому таймі (а гра всього тривала 75-ть хвилин), Андрій Махиня перекидував м’яч через голкіпера і влучив в поперечку, а ще через 5 хвилин Олексій Жданович перевірив праву від голкіпера стійку воріт.

В другому таймі господарі виглядали на початку тайму теж переконливіше, і той же Жданович відкрив рахунок, але зробив це з положення «поза грою». Ще кропивницькі футболісти не реалізували вихід два на одного. Наприкінці матчу, коли залишалося три хвилини до кінця поєдинку, одна з нечисленних небезпечних атак гостей завершилася прострілом, який закінчився… прикрим влучним ударом Тимура Денисова у свої ворота.

Як зазначив по завершенню зустрічі Самір Гасанов, таку кількість створених моментів необхідно реалізовувати, і, поки що, це найслабкіше місце нашої команди.

«Зірка» (Кропивницький) – «Інгул» (Первозванівка) – 0:1 (0:0).

13 березня 2021 року (субота). Початок о 16:30. Кропивницький. Стадіон «Зірка» (поле зі штучним покриттям). 20 глядачів. + 5 С. Матч тривав 75-ть хвилин.

«Зірка»: Нікітчук Лев, Тилоха Роман (Грабенко Дмитро, 67), Самсоненко Олександр, Кіяниця Владислав, Жако Даниїл (Кваша Іван, 67), Манастирний Олег к/к, Гончаров Денис, Жданович Олексій (Денисов Тимур, 67), Катеринка Сергій, Тонконоженко Сергій (Шаповал Богдан, 65), Махиня Андрій (Постний Андрій, 58).

Гол: 0:1, Денисов Тимур (72, у свої ворота).