БК «Золотой Век» вдруге впевнено переграв команду з Херсону

zolotoy_vekСьогодні, 29 листопада, відбувся другий матч протистояння Першої ліги чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд БК «Золотой Век» (Кропивницький) – БК «ХДУ-АВТО-ПЛАЗА» (Херсон).

Вчора у першому матчі між цими команди кропивницькі баскетболісти святкували впевнену перемогу. Сьогодні теж гравці «Золотого Века» добре зіграли і з гарним настроєм підправляться на перерву. В останній чверті матчу тренерський штаб господарів дав пограти резервістам.

Матч завершився з рахунком 77:59 на користь БК «Золотой Век». Найрезультативнішим гравцем матчу став баскетболіст БК «Золотой Век» Антон Мельнік, який набрав 21 очко. Олександр Дробязко і Богдан Ткаченко набрали відповідно 18 та 14 очок. У складі гостей найрезультативнішим гравцем став Глеб Леонтьєв – 10 очок.

БК «Золотой Век» (Кропивницький) – «ХДУ-АВТО-ПЛАЗА» (Херсон) – 77:59 (23:11, 20:18, 29:7, 5:23)
БК «Золотой Век»: Мельнік (21 очко + 9 підбирань + 4 результативні передачі), Дробязко (18+9+2), Рибченко (3+1+0), Хапун (2+0+1), Сосой (5+2+6), Ткаченко (14+7+0), Вербовий (0+0+0), Ходоровський (0+1+0), Коміссаров (3+0+0), Огородник (0+0+0), Баранов (8+7+3), Курячий (3+2+0).

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»