Три велосипедисти зі Знам’янського району поїдуть на чемпіонат Європи

Kuva-Shevchenko5-8 серпня у місті Богуслав (Київська область) відбувся Відкритий чемпіонат України з велоспорту серед юніорів, юніорок, андерів, андерок, чоловіків та жінок.

Успішно на цих змаганнях виступили вихованці відділення велоспорту Знам’янської районної КДЮСШ (велоклуб «Рос Агро», с. Мошорине, тренер Вадим Кива).

Спортсмена ДВУОР імені Сергія Бубки (тренери В.Кива, В.Красов) Алла Марущук серед юніорок впевнено виграла індивідуальну гонку на час, випередивши свою найближчу переслідувачку аж на 1,5 хвилини.

Спортсмени КОСДЮСШОР «Промінь» (Біла Церква, перший тренер В. Кива) Софія і Олександр Шевченки здобули нагороди. Софія у груповій гонці серед юніорок здобула бронзову нагороду, в індивідуальній гонці посіла 5-е місце. Олександр в індивідуальній гонці на час став бронзовим призером змагань, програвши лише 5 секунд другому місцю. У груповій гонці Олександр зупинився за крок до нагород, посівши четверте місце.

Цей чемпіонат України був відбором спортсменів до складів збірної України на чемпіонат Європи, який відбудеться у вересні в Італії. Приємно, що за підсумками цих змагань до юніорської збірної України (відбиралися чотири найкращі юніорки) увійшли дві велосипедистки з села Мошориного Знам’янського району Алла Марущук і Софія Шевченко. У збірну України (андери) потрапив ще один велосипедист зі Знам’янщини Олександр Шевченко.

Головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко