Нива вдома переграла Промінь у Відкритому чемпіонаті Знам’янського району

zrff-ball-poleУ третьому турі Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року Нива вдома завдала поразки богданівському Променю.

На двадцятій хвилині зустрічі богданівська команда зусиллями Костіна відкрила рахунок. Через 15 хвилин Білоголовий зрівняв рахунок. Наприкінці першої половини матчу команди обмінялися реалізованими пенальті. У другому таймі на 61-ій хвилині Валентин Жуган забив переможний рахунок.

Нива (Цибулеве) – Промінь (Богданівка) – 3:2 (2:2) (Білоголовий, 35; Жуган, 44 (пен), 61 – Костін, 20; Долинський, 42 (пен))
18 липня. с. Цибулеве. Відкритий чемпіонат Знам’янського району. Тур 3.
Арбітр – Скляр Станіслав (Олександрія)
Асистенти арбітра: Архіпов Олександр (Олександрія), Бобровський Михайло (Олександрія)

Нива: Назарко І., Яровий, Русін В., Єльнік О., Герасимчук, Москаленко, Нагуляк (Шолька, 90), Жуган В., Сафронов, Білоголовий, Шапошник (Жуган Р., 46)

Промінь: Шеховцов, Скок, Базака, Чурік (Дрига, 67), Гордуз, Шевцов, Долинський, Олійник, Шандра (Жураківський, 78), Сітніченко, Костін (Буханець, 90)

Попередження: Яровий, 56; Сафронов, 78; Жуган В., 89.

Звертаємо Вашу увагу, що матчі чемпіонату району відбуваються БЕЗ ГЛЯДАЧІВ.

Нагадаємо, що для всіх любителів спорту та учасників змагань, що проводяться під егідою Знам’янської районної федерації футболу, працює сайт федерації zrff.vs.kr.ua. На сайті маєте змогу переглянути заявки всіх команд-учасниць змагань. Оперативно на сайті буде висвітлюватися перебіг змагань.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко