Анонс третього туру Відритого чемпіонату Знам’янського району

zrff-ball-pole1Завтра, 18 липня, стартує третій тур Відритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року.

Участь у чемпіонаті району беруть 7 команд: «Промінь» (Богданівка), «Нива» (Цибулеве), «Хлібодар» (Суботці), ФК «Дмитрівка», «Буревісник» (Знам’янка), «Тясмин» (Олександрівка) та «Усівка» (Олександрія).

У третьому турі змагань центральним матчем можна назвати зустріч у селі Новий Стародуб (Петрівський район). Там зіграють команди «Усівка» (Олександрія) та «Хлібодар» (Суботці). У першому турі змагань ці команди святкували впевнені перемоги. На гарному газоні стадіону у Зарічному гравці обох команд мають подарувати гарний футбол.

У Цибулевому місцева «Нива» прийме богданівський «Промінь». Гості до звітного туру набрали лише одне очко – у другому турі вдома зіграли у результативну нічию з «Буревісником». Склад команди тогорічного чемпіона району не зазнав змін. То ж зіграний колектив господарів буде протистояти «Променю», який у турнірі виступає виключному місцевими гравцями.

Олександрівський «Тясмин» у Знам’янці зіграє з «Буревісником». У попередніх двох турах команди здобули лише одне очко. То ж в очній зустрічі кожен з суперників бажає розжитися очками. Ця зустріч завершить програму третього туру.

Зазначимо, що у цьому турі команда «Дмитрівка» є вихідною.

Розклад 3-го туру:
18 липня. 18:00. с. Цибулеве. «Нива» – «Промінь»
18 липня. 18:00. с. Новий Стародуб. «Усівка» – «Хлібодар»
19 липня. 18:00. м. Знам’янка. «Буревісник» – «Тясмин»

Звертаємо Вашу увагу, що матчі чемпіонату району відбуваються БЕЗ ГЛЯДАЧІВ.

Нагадаємо, що для всіх любителів спорту та учасників змагань, що проводяться під егідою Знам’янської районної федерації футболу, працює сайт федерації zrff.vs.kr.ua. На сайті маєте змогу переглянути заявки всіх команд-учасниць змагань. Оперативно на сайті висвітлюється перебіг змагань.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко