ФК «Дмитрівка» зіграв внічию з «Тясмином» у Відкритому чемпіонаті Знам’янського району

zrff-ball-poleУ другому турі Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2020 року «Тясмин» вдома приймав ФК «Дмитрівка».

На старті зустрічі Добрянський вивів вперед «Дмитрівку». Далі Буденко не лише зрівняв, а з часом вивів вперед вже «Тясмин». Ще через три хвилини Гудзов довів рахунок до 3:1. Але на перерву команди пішли за рівного рахунку. Дмитрівська команда зуміла проявити характер і забити два голи – відзначилися Андрієнко і Швець.

В останній 10-хвилинці основного часу зустрічі команди обмінялися забитими голами. Спочатку Добрянський оформив дубль. А на 89-ій хвилині Буденко оформив хет-трик і зрівняв рахунок – 4:4.

«Тясмин» – ФК «Дмитрівка» – 4:4 (3:3) (Буденко, 15, 30, 89; Гудзов, 33 – Добрянський, 3, 85; Андрієнко, 37; Швець, 42)
«Тясмин»: Орлик, Кузик, Нагірний, Пономарчук, Возник, Буденко, Гудзов (Кулинко, 65), Кислий, Досужий, Бровіцький, Мережаний С. (Леськів, 46)
ФК «Дмитрівка»: Кушніренко, Назаренко, Лебединець, Андрієнко, Добрянський, Швець, Козін (Капитула, 46), Маринич, Різник, Дьячков, Волков І.
Попередження: Кузик, 65; Возник, 68 – Волков, 40; Швець, 55.
Вилучення: Назаренко, 90; Кушніренко, 90+3.

Нагадаємо, що для всіх любителів спорту та учасників змагань, що проводяться під егідою Знам’янської районної федерації футболу, працює сайт федерації zrff.vs.kr.ua. На сайті маєте змогу переглянути заявки всіх команд-учасниць змагань. Оперативно на сайті буде висвітлюватися перебіг змагань.